Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtud változni egy fiú egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtud változni egy fiú egy lányért?

Figyelt kérdés
Egy olyan fiúról van szó aki eddig csak a strigulákat gyűjtötte most meg komoly kapcsolatot keres. Igaz szerintetek erre a szitura is h kutyából nem lesz szalonna?
2010. ápr. 21. 22:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. még előnyére is válhat, h mostmár nyugodt és nem gyűjti a skalpokat. fogd fel úgy, h dejó, nem melletted fogja kitombolni magából a spermáit.
2010. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nemnagyon
2010. ápr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tud... Nekem van olyan osztálytársam, akinek a kedvéért már a 3. fiú változott meg teljesen (külső/belső egyaránt)...
2010. ápr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
én megváltoztam.
2010. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
hát nekem az a véleményem mint Ganxsta Zolee druszámnak:NINCS AZ A PINA
2010. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, van olyan. Az én barátom például előttem elég "rossz" életet élt. És mióta velem van, teljesen megváltozott, nem érdekli más. :) A szülei, barátai mindenki észrevette rajta a változást már a kapcsolatunk elején, és azóta is nagyon boldogok vagyunk. Imádjuk egymást! :)Tehát erre a szitura sztem nem igaz.
2010. ápr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Meg tud változni, ha meg akar változni.
2010. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

igen,en is megtettem,de az az ember paraszt aki megteszi,a vegen majd szo pni fog,soha senkiert ne tegyetek ilyesmit sraccok


clyde

2010. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hehe. Ha megváltozik nem fog neked kelleni. Mert az vonz benne, hogy egy tapló paraszt. Miért nem keresel olyat aki már eleve olyan? MERT NEM VONZÓ!!! Csak a büdös paraszt a vonzó, úgyhogy nem az a kérdés, hogy meg tud-e változni, hanem az, hogy te meg tudsz-e változni?
2010. ápr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Jajj, istenem...

A fiúk SOSEM változnak. A lányok mindig azt hiszik, hogy majd megváltoznak a kedvükért, de valójában ők fognak a srác kedvéért, alkalmazkodnak hozzá. Persze a srácok meg nem értik, és nem is tetszik nekik, hogy a lány megváltozott, és itt ér véget a mese.

2010. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!