Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Valamilyen fétis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Valamilyen fétis volna?

Figyelt kérdés

Nem vagyok felszínes típusú ember, a belső értékek érdekelnek leginkább, de valamiért nagyon vonzanak az olyan lányok, akik igényesen ki vannak sminkelve, elég csak egy szép rózsaszínre, vörösre, esetleg lilásra kifestett száj, és valamiért a tusvonalak (cicafarkak a szemeknél) is nagyon nagyon vonzanak a nőkön. A többi sminkes dolog is bejön, de ezek főként.

És mint mondtam, nem ezek alapján döntök, de nagyon tetszenek és vonzanak.

25F


2016. aug. 25. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenhol, full sminkben lévő nőket lálni .. " evidens ,, hogy az tetszik...
2016. aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem mondanám fétisnek, mert amiket felsoroltál megragadja a tekintetet. Ha egy nő ízlésesen, ügyelve a részletekre tipp-topp öltözik és sminkel, kiegészítőket használ ami kiemeli a nőiességét, nagyon vonzó tud lenni.


Egyszerűen nőies... Egyébként ismerek olyan férfit akit szinte hidegen hagy a smink, és olyannal is találkoztam aki oda van érte.

Te az előbbi vagy, szereted az ízig vérig nőket. Ennyi.

2016. aug. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
* utóbbi vagy
2016. aug. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es köszi, ezt jól megmondtad, valóban szeretem a nőies nőket nagyon! Csak már kezdtem furán érezni magam, itt egyfolytában csak azt lehet olvasni,hogy minden férfi azt szereti ha semmilyen smink nincs egy nőn! Nem is értem ezt. Engem nem zavar, ha olyan szájat kell csókolni, sőt, még izgat is. :)
2016. aug. 25. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:

De ha mondjuk.lenne.bar@tnőd,akinek szèp arca van, sminkelve gyönyörű. Együtt 3ltek, ès.meglàtnàd smink.nèlkül,vonzódnàl.hozzà?

Mert szerintem èpeszű nő nem fogja magàt minden nap kikenni,vagx legalàbb èjszaka lemossa.

Csak kìv@ncsi vagyok

2016. aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha smink nélkül szép arca van, miért ne tetszene akkor is?

Mint írtam, nem vagyok felszínes, az sem feltétel,hogy egyáltalán sminkelje magát a nő. Nemhogy mindig ki legyen festve.

2016. aug. 25. 20:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Tényleg elég sok férfit zavar. Nekem is szóltak már, hogy mi ez a krém, illat (alapozó) az arcomon, pedig mindig mértékkel használtam a kozmetikumokat.És valahol érthető is szerintem, hogy csókolózás után nem akarják, hogy a fél arcuk nekik is vörös rúzsos legyen. :D Ha téged nem zavar, akkor inkább pozitívumként könyveld el.

És a másik ok, amiért nem szeretik a férfiak, hogy sajnos sok lány nem tud szépen sminkelni, vagy nem tudja mi áll neki jól és a sok kence inkább ront a kinézetén. Fekete szemöldököt rajzol, mikor szőke a haja, vagy kiszedi annyira, hogy jobb lett volna inkább ha hozzá sem nyúl stb.

Szóval valahol meg lehet érteni.

2016. aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!