Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Szeretitek ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szeretitek ha egy nő megérint titeket flört közben?

Figyelt kérdés
Néhányszor próbáltam, de soha nem használt. Olyankor, amikor látom valakin beszélgetés közben, hogy vonzódik hozzám. El sem ijesztem őket ezzel, mert utána is ugyanúgy viselkednek velem, csak nem kezdeményeznek (se előtte se utána). Ha nyilvánvalóvá teszem, hogy én is volnzódok az illetőhöz, nem értem miért nem lehet lépni valamit.
2016. aug. 24. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Én imádok mindenféle érintést, de csak attól fogadom el, aki majdnem biztos, hogy a barátnőm lesz vagy már járunk. Idegen nőktől nem fogadom el, akikkel nincs semmi közös jelenünk vagy jövőnk, max csak szimpatikusok vagyunk egymásnak.
2016. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Miutan megerinted azt varod hogy csokoljon meg? Legalabbis nekem ez jott le.
2016. aug. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én érintést csak közeli rokonoktól viselek el, és csak páromtól, vagy olyan ismerkedési szakaszban levő partnertől szeretem...


23F

2016. aug. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem mire gondoltok, én is valami ilyesmire gondoltam. Természetesen nem fogdosok minden idegen férfit. De ha már valakivel jól elvagyunk egy ideje, bámul mintha muszáj lenne, akkor csak az lehet, hogy nem mer kezdeményezni. Talán azért, mert fél, hogy a vonzalom nem kölcsönös. Ennél nyilvánvalóbban pedig nem fogom kifejezni. A férfi mit vár, hogy csókoljam meg?
2016. aug. 24. 14:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Érintés és érintés között azért van némi különbség. Símogasd ne érintgesd. Ja ha nem akarsz nyilvánvalóbb lenni, akkor menj máshova panaszkodni :)))
2016. aug. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen ,értelmesebb férfinek ez egy biztos jel, hogy komolyan gondolod a dolgot tetszenek neked. A mulyák azt se vennék ismerkedési szándéknak ,ha rámarkolnál a farkukra.
2016. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Titusztitusz ***** válasza:
Én nagyon nem szoktam szeretni azt, ha AZ ELŐZETES ENGEDÉLYEM NÉLKÜL BÁRKI IS HOZZÁMÉR bármely szitu során,úgyhogy az ilyesmi dolgokat sokszor nagyon durván és agresszíven szoktam lereagálni,de ha kivételesen mondjuk "felhevült hölgyek" szoktak hozzámérni akár flört,akár más szitu során, az ilyen esetekkel elnéző szoktam lenni,és nemnagyon szoktam szóvá tenni ezeket a történéseket...De azért ettöl függetlenül, az ilyesmi viselkedés nem szokta sohasem elkerülni a figyelmemet...És igazábol az ilyesmi eseteknek sem szoktam túlságba örvendezni...
2016. aug. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!