Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért probléma ha egy nő több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért probléma ha egy nő több férfival is lefekszik és nincs velük kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szóval igen, 20 éves vagyok, el lehet ítélni ahogy más nőt/lányt is ítéltek már el, de együtt voltam már 8 férfival és abból összvissz 2-vel volt párkapcsolatom. Tudtommal egy randin és egy férfinak se vagyok köteles elmondani, hogy mikor kivel és hánnyal voltam együtt, ha meg nagyon érdekli, és ezután nincs velem, akkor szerintem annyit is ér. Plusz lehet hazug utcaszélinek hívni ilyen téren, de amíg engem sem érdekel, hogy hánnyal volt együtt, addig őt se foglalkoztassa, nem ez lesz mérvadó. Az, hogy egy nő hány férfival fekszik le, nem biztosítja fel egyből arra, hogy egy kapcsolatban félre fog kefélni. Inkább csak ugyanolyan szükségleti kielégítés, mint minden más cselekvés. A fűvel fával meg természetes, hogy nem. A több partner nem jelenti azt, hogy egy olcsó bulis éjszakán összeszedett pasik voltak azok, lehet akár régebbi ismerős, volt osztálytárs stb.
2016. aug. 23. 13:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nehany honappal ezelott volt itt egy kerdes,ahol a kerdezo egy olyan harmincas csajjal randizott, akinek eleg mozgalmas eloelete volt,de ugy dontott, hogy mostantol komoly kapcsolatot szeretne.De barhova mentek randizni, mindig talalkoztak olyan valakivel,akinek mar megvolt a csaj.Meg a szomszed varosban levo pincer is, amikor kiszolgalta oket,sokat sejtetoen vigyorgott rajuk.Es a sracot ez piszkosul bantotta.Mondjuk felemelo erzes lehetne,ha egyszer pl tarsasagban valaki hatbaveregetne a kerdezot, azzal, hogy"gratulalok oregem!A haverokkal eppen arrol beszelgettunk,hogy a varosban senki sem sz***pik olyan jol mint a kedves nejed.Meg mindig imadja az analt?"Szoval szerintem a nonek joga van lefekudni barkivel akivel akar,a ferfinak meg joga van eldonteni,hogy beall-e a sorba es vallalja-e a not a multjaval egyutt.
2016. aug. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!