Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért probléma ha egy nő több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért probléma ha egy nő több férfival is lefekszik és nincs velük kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szóval igen, 20 éves vagyok, el lehet ítélni ahogy más nőt/lányt is ítéltek már el, de együtt voltam már 8 férfival és abból összvissz 2-vel volt párkapcsolatom. Tudtommal egy randin és egy férfinak se vagyok köteles elmondani, hogy mikor kivel és hánnyal voltam együtt, ha meg nagyon érdekli, és ezután nincs velem, akkor szerintem annyit is ér. Plusz lehet hazug utcaszélinek hívni ilyen téren, de amíg engem sem érdekel, hogy hánnyal volt együtt, addig őt se foglalkoztassa, nem ez lesz mérvadó. Az, hogy egy nő hány férfival fekszik le, nem biztosítja fel egyből arra, hogy egy kapcsolatban félre fog kefélni. Inkább csak ugyanolyan szükségleti kielégítés, mint minden más cselekvés. A fűvel fával meg természetes, hogy nem. A több partner nem jelenti azt, hogy egy olcsó bulis éjszakán összeszedett pasik voltak azok, lehet akár régebbi ismerős, volt osztálytárs stb.
2016. aug. 23. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Senkinek nem probléma,amíg nem tud róla hidd el. Senkit nem érdekel,és nem is látszik rajtad hogy hány férfival voltál. De ha valakivel kapcsolatba kerülsz,és kezd kialakulni valami,akkor meg hadd döntse már el az illető,hogy mit gondol arról hogy te mennyivel voltál együtt előtte...

Van,akit foglalkoztat ez,van akit nem. Keress olyat,akit ugyanúgy nem érdekel ez, és meg is van oldva a dolog.

2016. aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Jaj, ne csináld már... igen, a társadalmunk még mindig hímsoviniszta, és igen, elítéli, ha a nő is enged a vágyainak, ez a férfiak kiváltsága. És akkor mi a f..sz van? Nem a társadalomnak kell megfelelni, hanem elsősorban saját magadnak, másodsorban a párodnak. Nyilván ha valaki azért nem jön össze veled, mert szerinte túl sok férfival voltál előtte, azt ott kell hagyni a búsba. Léteznek normális, érett felfogású férfiak a világon, velük kell kezdeni és kész!
2016. aug. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem probléma, csak valakinek sok, így ők nem járnának veled. Szerencsére neked jogod van lefeküdni a fél várossal, ha úgy tartja úrnői kedved, nekik pedig joguk van nem megismerkedni veled. És ez így van rendjén.
2016. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Nem gond, csak legalább ne ugyanazzal a néhány kannal feküdne le az összes hozzád hasonló lány, a többi srácnak esélyt sem adva. Az gusztustalan.
2016. aug. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jobb mintha lenne valakije és csalná!!! Inkáb csalás stb.. előtt élje ki magát! A többi az ő lelkére van bízva, illetve az első komolyan érdeklődő férfire, hogy mennyire tolerálja ezt.. Persze nem fontos az orrára kötni! De egy jó kapcsolat nem kamura épül szerintem ! ;)
2016. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 8nem sok ha azt vesszuk,hogy mar 13-14éves lányok d*gnak füvel fával.Nekik 20éves korukra 18lesz úgyhogy nyugi.Nekem is volt több csak sexelös pasim és mégsem itél el érte a párom. Jó tény,hogy nem tetszik neki de mindenki követ el hibákat és mindenki hagy élje úgy az életét ahogy ö szeretne
2016. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
Nem kell kihirdetni és nincs probléma. A többi nő is ilyen, csak titkolják és álszenteskednek. A világot a szex irányítja, mindenki baszik, szopik, kefél, nyal össze-vissza.
2016. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
36%
Én már 14-el voltam és 18 vagyok...A barátommal (28 éves) már majdnem egy éve együtt vagyunk és tudja, hogy hánnyal voltam és azt is, hogy kikkel..és teljes mértékbe elfogadta.. nem volt ellenvetése egyáltalán..pedig azt gondoltam, hogyha megtudja, akkor egyből hátat fordít nekem.. de nem tette szerencsére, azóta boldogok vagyunk.:-)
2016. aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13%
Be lehet fújni frissítőspray-vel a szart, az attól még szar marad, de meg is cukrozhatod. Joga van tudni, milyen nővel ismerkedik, gondolom neked is szarul esne, ha előtte 20-30 nőt megdöngetett volna, hiába a múltja. Mondjuk nekem nem kell semmit sem mondani, mert sajátos módszerekkel járom körbe a nőt, akivel ismerkedek és előbb tudok dolgokat róla, minthogy hazudna. :D
2016. aug. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Akivel ma voltam ő is 20éves, szintén 8 férfival csinálta már ma. Elég jól keres vele 12 000 fél óra+20 perc közös fürdés, napi 10-et fogad, 20 napra előre kell időpontot foglalni.


Alap nettó 120 000Ft naponta + extrák, havi 21 napot dolgozik, minimum 2 500 000Ft-ot csinál havonta, de szerintem inkább olyan 4 millió körül lehet neki a bevétel.


Nem ítéllek el, csinálod amíg van rád kereslet és megszeded magad :)

2016. aug. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!