Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről lehet még beszélgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről lehet még beszélgetni egy fiúval a szexen kívül?

Figyelt kérdés
csak mert állandóan ilyenekről beszél, én mindig témát váltok vagy másról kérdezem..
2010. ápr. 20. 10:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha erőltetetten vezeti erre a témát, akkor ilyen esetben nyugodtan mond meg neki, hogy menjen el maszturbálni, aztán menjen el, aztán jöjjön vissza és beszélgessetek normálisan.


Egy normális ember nem csak a szexről tud beszélgetni, kivéve, ha be van indulva, azt meg a fentebb írt módszerrel tudja kezelni...

2010. ápr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Bármiről lehet, eleinte én is azt hittem, h nem lehet, de idővel rájön az ember. Ha a fiúnak is szimpatikus vagy akkor bármiről el lehet csevegni.


16/F

2010. ápr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha mindig arra köt ki,nem vesz komolyan téged.. Kár fecsérelned ilyenre az időd. Tapasztalat. Ilyeneknek csak lent az agyuk (:
2010. ápr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Például a tavaszi mezőgazdasági munkálatokról!
2010. ápr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

poltikika..

amugy hagyd a fenébe,tulságosan szexorientált így csak azt akarja..

de ez a menjen maszturbálni egyet és aztán jöjjön vissza és beszélgessetek normálisan duma tetszett, és nem is rossz.. ezzel érezteted hogy nem szeretnéd ezt a szex témát.

akit érdekelsz, az érdekli mi történt veled az iskoláa, munkahelyen, érdeklik a történeteid és a multad..

2010. ápr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem megfelelő:D

Én valahogy másról is tudok beszélgetni

Bár ehhez az is hozzájárul hogy csak 13 vagyok de nem baj:)

2010. ápr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!