Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a fiúval? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a fiúval? Hogyan csinájam, hogy jőjjön oda hozzám beszélgetni?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban,mindig ha találkozunk mosolyog rám,néz utánam,kötekszik,puszit kér.Volt,hogy odajöt hozzám beszélgetni,volt, hogy odamentem én hozzá és dumáltunk,de kifogytam az ötletekből?Miről lehetne beszélgetni?Várjam,hogy legközelebb ő jőjjön oda?Álítólag más lányokkal is csinál hasonlókat.Nem tudom mi tévő legyek!Neten nem szoktunk beszélni...segítseteek:(
2010. márc. 18. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Tenzorok az absztrakt algebrában. ez jó beszélgetési téma.
2010. márc. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
De a Hesienberg féle határozatlansági reláció és a kvantumfluktuáció relativisztikus fizikája és ezek alkalmazása az alkalmazott tudományok területén is jó téma lehet
2010. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

odamész-->mizu?

ennyi, ne akarjatok már mindent túlbonyolítani..........:S

2010. márc. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
miért, belezúgtál?
2010. márc. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem,csak szeretnék közelebb kerülni hozzá
2010. márc. 18. 16:05
 6/8 anonim ***** válasza:
-20 centire mi?! :D
2010. márc. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
talán
2010. márc. 18. 17:14
 8/8 anonim ***** válasza:
ha már ennyire gondolkodni kell rajta miről beszélgessetek hogy már gyakorikérdésekre is kiírod akkor szeritnem felejtős.odamész.helloszia.nemkérdezedmegmizujsmert az úgy ciki hanem mondasz neki vmit vagy kérdezel elkezdi mondani blabla jobbesetbe válaszol és nicsak varázslat máris beszélgettek:D
2010. márc. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!