Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elcsesztem. Van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elcsesztem. Van még esélyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tetszett egy srác pár hónapja.Én is neki.Úgy volt,hogy összejövünk,de a sors közbeszólt..Azóta,buliba találkozunk,akkor beszélgetünk,mindig mosolyog rám.Viszont Skype-on soha nem ír rám :(

Én meg túl büszke vagyok,hogy belépjek,a mizujs -semmi kül veled -semmi után nincs semmi..

Meg tudok szervezni egy véletlen talit :)

Eddig sötétbarna volt a hajam,most átfestettem kicsit mahagónis-vöröses árnyalatra.Szóval,ha összefutunk és beszélgetünk,hogy érjem el,hogy utána Ő keressen?

Az a ciki,ha az új hajammal nem tetszek neki,mert úgye sötétbarnán szokott meg :S


2010. ápr. 19. 23:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Én sosem kezdenék olyan pasival, aki nem akar értem küzdeni (azaz nem tesz lépéseket, hogy megismerjen, elcsábítson). Az egy elég felületes kapcsolat, ha a nő odamegy, itt a számom, hívj fel, a pasi meg felhívja. Mi ebben a nagy kunszt? Semmi, csak oda a női büszkeség.


Én speciel szerencsés voltam, 3 pasim volt, plusz a férjem, mind a néggyel úgy ismerkedtem meg, hogy őket kitörte a frász utánam... és szerintem ez így van rendjén. :)

2010. ápr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell eltunyulni, de nem is mindent a pasiktól kell elvárni. Ezt amúgy tessék megköszönni az emancipunciknak. Mellesleg meg de, a kapcsolatok is egyszerűek, csak ugye ha nincs probléma, a nők csinálnak...
2010. ápr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Miért nem a szerelem,szex kategóriába írtad? Az ilyen kérdések ott vannak...
2010. ápr. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

23:28 teljesen egyet értek! jó érzés,ha valaki kűzd utánad,hogy arra vár,hogy mikor lehet veled,mikor kap meg :(


azért nem mindig a nők csinálják a gondokat.50-50% .lehet ,hogy valahol a hapsi ,lehet,hogy a nő :)

2010. ápr. 19. 23:32
 15/20 anonim ***** válasza:
nálunk a barátnőm férje mindig odavágja, ha összekapnak, hogy téged könnyű volt táncba vinni. (azaz hamar megkapta, mert a barátnőm akaszkodott rá az elején). akkor most mi is van?
2010. ápr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

mindenhol azt olvasni,hogy nem szeretik a fiúk a könnyen szerzett lányokat.de te menj oda,te kérdezd meg mi van . akkor ez most nem az ? dehogyisnem . ááá ki érti ezt :D

néha tényleg nehéz párkapcsolatot létrehozni ..

2010. ápr. 19. 23:34
 17/20 anonim ***** válasza:

23:28-as vagyok. Ilyet csak azok a pasik mondanak, hogy lépjél Te, akik saját maguk is csak könnyű kalandokra vágynak, így elvárják, hogy a nő ugorjon be az ágyukba.


Tehát ha könnyű kaland kell, vagy egyéjszakás kaland, akkor lehet direktbe nyomulni a fickóra, de nem hinném, hogy a Kérdező ezt akarja.


Mi volt az a sors, amire céloztál??? Ha nem írod le, nehéz lesz tanácsot adni, hogy mit is kéne "helyrehozni".

2010. ápr. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

egyet értek 23:29el

kivéve az egyszerűséget tekintve, mert nem látunk bele a másik fejéb, sajnos, pedig mnnyivel könnyebb lenne!!!

De igen az a fránya emancipáció...

én sem örűlök neki, hogy udvarolnom kell egy pasinak, ha nem is nagyon de valamennyire kell, mert sajnos elődeink elrontották, ez van, alkalmaszkodjunk hozzá.Kérdező a leveledre válaszolva, nem biztos hogy az előzményeket tekintve könnyű dolgod lesz a fickóval, de te tudod, úgy érzem fiatalok vagytok még és lesz még száz meg száz kapcsolat az életedben.És neki is lesz bőven, a büszkeség egy dolog, de ha akarsz valamit vedd el. Remélem érted.

2010. ápr. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

csak offolnék

a pasik tényleg jobban megbecsülik azt a nőt akiért küzdöttek..tapasztalat

3 barátom volt eddig..első kettő "küzdött értem2 meg minden meg is becsültek...csak aztán rájöttünk h nem müködnek a dolgok..

de aki most van..hát neki én mondtam meg h tetszik nekem..eleinte nem tetszettem neki csakk később.. kb le se sz.ar a fejemhez vágja a hibáimat stbstb..de ha szakítást emlegetném elkezd nekem bőgni és nincs szivem://

2010. ápr. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
megbecsülik, megbecsülik...értem mindig küzdeni kellett a kis nyavajásoknak és mégis akkor kapkodtak utánam mikor már repültek, csak akkor tudták mennyit értem mikor már nem voltam.
2010. ápr. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!