Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemista fiúk, fiúkek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista fiúk, fiúkek melyik stílusú lányok jönnek be? (21/L)

Figyelt kérdés
[link]
2016. aug. 7. 17:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

2-3-4-5-6-7

Mondok egy titkot a férfiakról:


KÜLSŐRE a szép arcú és a vonzó alakú lányok jönnek be nekünk. Legyen akár könyvmoly, partiribi, goth, rocker, emós, sznob, átlagos, stb.

EZEK NEM ÉRDEKELNEK.


Az érdekel, hogy szép arca és jó alakja legyen. Semmi más. A "stílusa" nem érdekel.


23/F

2016. aug. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
De egy lány nem maga határozza még milyen legyen az arca. Viszont az öltözködési stílusában visszaköszön a személyisége is.
2016. aug. 7. 18:16
 13/20 anonim ***** válasza:

"De egy lány nem maga határozza még milyen legyen az arca"


ÉS?

Attól még aki nekem szép arcú az tetszik, aki nekem nem szép arcú az meg nem tetszik.


A férfiak sem maguk döntik el hogy milyen magasak, milyen jóképű arcuk van, meg sokszor hogy milyen az alkatuk, mégis ez is számít a nőknek is.

A stílus mellékes ezekhez képest.

2016. aug. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Neked ennyire nincs személyiséged,stílusod,hogy a gyakorin kérdezel egyetemista létedre,hogy milyen legyél? A 13 éves kislányok kersik a személyiségüket.

Elmondom,hogy minden egyetemista fiúnak más jön be,ne az legyél már,amit ők írnak,hanem sajat magad!

2016. aug. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Van saját stílusom, ezek közül az egyik. De anélkül, hogy elmondanám, hogy melyik az, kíváncsi vagyok, mi az, ami úgy általánosságban bejön a fiúknak. Ettől persze én nem fogok megváltozni, csak szimplán kíváncsi vagyok.
2016. aug. 7. 18:52
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Felso sor balrol a masodik
2016. aug. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
66%
Dugnálak kérdező.
2016. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

felső sorból az 1. és a 2.

alsóból a 3.

2016. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

1.: átlagosan öltözködő csaj - általában ezeknek minden második szavuk a buli és a pia... de ha nem, akkor nyerő.

2.: aki így öltözködik, az csak gazdag pasikkal áll szóba, -nem kell

3.: Sansa Stark vagy Hosszu Katinka -szerintem kissé fiús jellemre vall...

4.: emós csaj... szintén felejtős

5.: sportos csaj, ok.

6.: hipszter csaj... no comment

7.: ő itt a legszebb a képeken, tetszik a stílusa

8.: ez is jó.

2016. aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

egyetemre járok, engem kifejezetten zavar, hogy kb az összes csaj szűk farmer- feszülős póló vagy nyáron forrónaci/tank top kombóban jár, teljesen stílustalan az egész, semmi kreativitás nincsen. kb minden második csak converse tornacipőt visel.

ja, és az meg kifejezetten szánalmas, hogy teljesen kategorizálhatóak a lányok aszerint, hogy hogyan öltözködnek - kiváló példa erre az utolsó válaszoló-sajnos igaza van.


Talán az egyetlen, akinek valamilyen minimális stílusa van, az a 2-es.

2016. aug. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!