Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem van mindig izomláza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van mindig izomlázam másnap egy jó szex után vagy másnak is?

Figyelt kérdés
Hihetetlen most pl a popsimba van izomlázam (nem tette hátra be) csupán végig én voltam felül ráadásul guggoltam és most ülni se bírok az izomláztol.
2016. aug. 4. 23:19
 1/4 cukilányka 0.0 ***** válasza:

Téged legalább kefélnek rendesen.


20L

2016. aug. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túl keveset mozogsz. Amíg otthon ültem egész nap, nem dolgoztam, addig nekem is izomlázam volt egy kis séta után is. Most, hogy nap nagy részében mozgok, sose alakul ki izomláz.
2016. aug. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én vívok, szóval a fenekem, meg a combjaim alapból edzésben vannak, de egy kiadós kufirc után néha bizony megesik egy jó fajta izpmláz...
2016. aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 WheneverYouWant ***** válasza:
Nem magától a szextől van hanem a mozgás hiányától. Ha sportolnál valamit nem lenne ilyentől izomlázad.
2016. aug. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!