Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélitek el azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélitek el azokat a pasikt akik BEVALLJÁK, hogy fizettek a szexért vagy egyenesen így vesztették el? Körbejárjuk kicsit a témát?

Figyelt kérdés

Én Fiú vagyok és nem értek valamit.

Jólenne ha a lányok válaszolnának is.

Aki hivatásoshoz megy,esetleg egyszer-egyszer ritkán felkeresi azt lenézik.Ha csak egy alkalommal volt akkor is.

Betegségek ,balfa*ok,bénék,szánalmasak,feladták a hősies vadászatot,nem "igazi férfiak",lúzerek,nem is érdemelnek meg egy nőt sem, stb.....

De akikkel összejönnek,a nem bénák, a "menő,tökös,belevaló,rendes,normális,divatos"fiúk nem hordozhatnak akármilyen nemibetegséget??

Mert a buliban egy italért egy csaj leápolja!!

Mert csak 1 éjszakáról van szó gumi nélkül!!

Akik csak kihasználnak!

Virágról-virágra szállnak és ők normálisak,megbízhatóak,az ő előéletükkel semmi probléma.

Viszont ha valaki egy hivatásoshoz megy,csak gumival dugnak,mennyivel van nagyobb veszélynek kitéve?


Ha valaki huszonévesen is szűz és elmegy egy hivatásoshoz azt megbélyegzik.

Viszont ha egy fiú 14-5-6 évesen részegen egy buliban veszti el a szüzességéet azt nem nézik le,úgymond "normális"dolog,belefér a nagyátlagba.


Furcsa,hogy a jobbra-balra dugok előéletet elnézik,de ha valaki fizet érte egyszer is azt megbélyegzik!!!!!


Sok lány írta,hogy nem járna olyan pasival aki fizetett a szüzessége elvételéért vagy akárcsak egyszer járt is hivatásosnál!!!

Na,de ezt honnan tudjátok? Ránézésre???

Megismerkedtek valakivel aki nagyon rokonszenves,esetleg fülig belezúgtok és még az elején elomondja,hogy bizony prostival vesztette el a szüzességéet vagy,hogy már fizetet érte.

Akkor itt kész vége?


Tegyük fel nagy a szerelem,1-2éve megy a kapcsolat,működik,úgyérzitek van jövője.

És...és a kedves herceg elmondja nektek mondjuk,mert megbízik bennetek meg,mert úgyérzi,hogy elég bizalmas és mély a kapcsolat ahhoz,hogy bevallja.

Kidobnátok az ajtón??

A hangsúly azon van,hogy bevallja,ő maga mondja el!!

Ennyit arról,hogy legyünk őszinték !!!



Vajon hány "kedves,rendes" lány van aki már két pasival is volt vagy csak gyakran bújt össze akár gumi nélkül idegenekkel?? Ugye jobb ha mi férfiak,fiúk,srácok,pasik ezt nem is tudjuk.

Persze ez nem számít,csak a fizetős pasi!!

Az nem baj ha este 10-kor találkoztok "A FÉRFIVEL" először és pár óra múlva megy a matek.Mert valljuk be ilyen is van.


Furcsa,hogy a pasiknak a jobbra-balra dugok előéletet elnézik,de ha valaki bevallja,hogy fizetett érte akár csak egyszer is azt megbélyegzik,lenézik!!!!!


2010. ápr. 17. 08:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a dolog annyira jellegtelen és nem is fontos, hogy nem is értem, miért csinálsz ekkora problémát belőle!

Ne mondd el senkinek, te es törődj már vele. Minek ebből ekkora problémát, ilyen nagy ügyet csinálni?A mások véleményével meg ne törődj, kinek mi köze hozzá?

2010. ápr. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem:

Sokat számít az is hogy milyen gyakran jár egy pasi K**vázni. Meg az hogy hova. Az hogy volt egyszer mert kipróbálta milyen, azzal nincsen gond. De ki jár többször, az járni is fog... ha épp kevés a szex, vagy épp összeveszett a barátnőjével.

Meg tényleg számít az is hogy hova...vannak lakásokon is, azok kicsit drágábbak, de ott valóba igényesen "fogadják" a férfiakat, fürdenek előtte, használnak gumit még a szo*ásnál is tudtommal.

Itt a higiénia azért rendben van. De ha valaki az csak lesz*patja magát egy utcaival, na olyannal én sem jönnék össze. Rengeteg fertőzést össze lehet így szedni, még komolyabbakat is.

Meg ha azt nézzük hogy mért nem jönnék össze olyannal aki fizetett a szexért...azért mert szerintem ha egyszer képes volt érte fizetni akkor képes lesz másodszor harmadszor is...ha épp olyanja van...

Az hogyha évek óta együtt vagyok a párommal, és megbízunk egymásban, és esetleg elmondja hogy volt vele egyszerr ilyen...ezért nem borítanék fel egy évek óta tartó jó kapcsolatot. Ha már voltak hasonló megcsalásos gondok, akkor valószínűleg otthagynám. A helyzettől függ

2010. ápr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

minek van szükség : ???? !!!!! ezekre?

Mert talán gusztustalan a prosti,h előtte több férfivel volt netán "kamionos" fajtával is...

2010. ápr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
79%
Ha még egyszer megtesz és elmegy egy prostihoz azzal semmi gondom, de felmerül bennem a kérdés, hogy hányszor fogja megtenni esetlegesen még? De egy alapvető bizalmat megkap. Ha van barátnője és ilyenekhez jár, mert nem elégetett az ágyban való teljesítménnyel inkább keressen másik csajt aki tudja azt nyújtani amit ő szeretne.
2010. ápr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

a kapcsink elején nekem azt hazudta a pasim,hogy egy krvával veszitette el...hát kiakadtam rendesen! De aztán kiderült hogy csak kamu volt,mert annyira rosszul esett neki hogy én meg voltam egyszerre 4 pasival is...

szóval megbocsátottam neki h hazudott.

De ha igaz lett volna,otthagyom mert olyan mocskosnak érezném őt emiatt.Pfújj

jó ennyi erővel ő is otthagyhatott volna a 4 pasi miatt...:P

érdekes kérdés mindenesetre

2010. ápr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

NA ez az negyedik.


Végre valaki.

Ott hagytad volna,mert mocskosnak érezted vona.

Pedig csak egy alakolm volt.

Viszont te nem vagy mocskos és ne is érezzen annak,sőt leginkább ne is tartson qurvának a 4 pai miatt.

Hogy van??

2010. ápr. 17. 11:19
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nemtől függetlenül szánalmas dolog, ha valaki k*rvához / hímringyóhoz megy.
2010. ápr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Nagyon sok férfi nem mondja el ezeket. Sok pasi haverom van, el szokták mondani tapasztalataikat.

Ismertem olyat akinek a barátnője sem tudta, hogy 2 napja egy 'hivatásos' ápolta le. Nagyon sok ilyen van. Bizonyos cégnél van 2 ember akiket otthon vár az asszony, de amikor dolgoznak 'hivatásoshoz' járnak. Csak erről senki nem beszél. A nők fújolnak, a pasik titkolják. Ennyi. Én a bulis módszert ítélem el. 23/L

2010. ápr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%

10:27-es vagyok: igazad van kérdező...jó most nem kezdek magyarázkodni hogy igazából egy pasival mentem el,azt nem tudtam h másik 3 is ott lesz...:P aztán már nehéz volt szabadulni...:D

na szóval én megértem ha emiatt elhagyott volna engem,de nem tette hanem behazudott egy krvát magának...azért itélem el a krvázást mert egyrészt bármilyen betegséget el lehet kapni ott,ráadásul sokkal nagyobb eséllyel mintha egy discoban dgsz meg vkit sztem. Egy átleg lányban nincs annyi fsz mint amennyi ezekben a krvákban...:S és mivel beleszerettem a pasimba,a lelkébe,nem tudtam volna összeegyeztetni azzal hogy ilyen dolgot művelt...úgy éreztem,hogy ez nem az az édes,aranyos pasi,akibe az elején beleszerettem....szerencsére kiderült h nem igaz

2010. ápr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

10:27

kiderül,hogy ne igaz,de azért szakítottál vele?

Biztos,hogy qurvékhoz több pasi jár de talán(!) jobban figyelnek a védekezésre is.

Mert koránts sem biztos,hogy minden rendes lány meg diszkós lány védekezik!

Arról van fogalmad,hogy a 4 srác akivel együtt voltál elött hány nővel volt és védekezett-e?

2010. ápr. 17. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!