Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb hülyeség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb hülyeség, amit a szerelemért tettél?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyasmire, hogy feladtad érte a sulid/munkád, utána mentél külföldre, megadtál neki mindent de nem viszonozta stb.
2016. júl. 22. 09:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10-es, egy mondatból már ne tudd légy szíves, hogy mi miért történt.


köszi


#7

2016. júl. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Életben maradtam...
2016. júl. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A legszebb éveimet rá pazaroltam,hogy próbáltam rendbe hozni azt ami gyakorlatilag soha nem működött,emiatt nem tanultam,és nem fejlődtem szakmailag úgy ahogyan kellett volna.Plusz megcsalást is megbocsátottam amit szintén nem kellett volna.
2016. júl. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
7-es ha már odáig jutottál hogy szakítani kell akkor már nem lehet szerelemről szó, tehát nem a szerelem miatt maradtál a kapcsolatban.
2016. júl. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ÉS továbbra is egy mondatból diagnosztizálsz...
2016. júl. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat volt.Évente 1-2 szer találkozhattunk csak, én meg vártam.Hűséges voltam.Igaz, nem kért rá, de nekem nem kellett más.aztán egyik pillanatról a másikra közölte, hogy köztünk sosem volt szerelem és semmi komoly szándéka nincs velem.Azóta nem akarok férfit "látni sem".Max papucsnak a háznál..
2016. júl. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A középsuli után nem jelentkeztem egyetemre, hanem szaksuliba mentem szakmát tanulni, amivel nem nagyon lehet előre lépni. Bánom hogy anno elszalasztottam a továbbtanulást, de a fiú még mindig a szerelmem :)
2016. júl. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!