Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb szerelmi csalódásotok, amitől összetörtetek?

Figyelt kérdés
Meséljetek légyszi, tényleg érdekel ez a téma. Én sajnos elég gyenge idegzetű vagyok, a legapróbb fennakadásoktól is kikészülök... 20L
2016. júl. 6. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

egy hülye tini szerelem, sajnos szerelmes voltam és azért fájt...7 év depresszió (mondjuk voltak más okok később)


23F

2016. júl. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szerettem valakit, flörtölt velem, majd mikor érezte, hogy már nagyon odavagyok érte, közölte, hogy ő képtelen rám nőként tekinteni. Sosem sírok mások előtt, de az utat hazafelé végigbőgtem. Szép látvány lehetett.


Mondanom sem kell, hogy nem tett jót az önbecsülésemnek.

2016. júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
az, hogy aki megtetszett, annak én sosem kellettem. 1 esetnél még elment, 10. nél már nagyon zavart.
2016. júl. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az élet nevű melodráma, gyerekkoromban nem ezt a szarságot ígérték, hanem színes szép üveggolyót :)
2016. júl. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Volt egy barátnőm, akit teljes szívemből szerettem, és úgy éreztem, ő is engem

Történt egy szerencsétlenség, aminek az volt az eredménye, hogy súlyosan megsérültem, kómába estem, majdnem meghaltam. Mikor ebből lábadoztam, nem tudtam szexelni egy ideig - kb. 2 hónap alatt jött vissza a libidóm és a teljesítményem. A barátnőmet nem érdekelte, hogy járni alig tudok és pszichésen is traumatizálva voltam és a kóma miatt voltak is még átmeneti zavarok velem, megsértődött, hogy nem szexelek vele, és semmi lelki támogatást nem kaptam tőle az egész lábadozásom során. Folyamatosan próbálkozott szexuálisan, és elsírta magát, amiért nem ment; minden nap sírt, h nem érzi magát nőnek, mert olyan mintha már nem vonzódnék hozzá. Már ez agyrohasztó szerintem, de ami ezek után történt, az igazán az: egy házibulin beráncigálta egy haveromat egy üres szobába, csókolóztak, taperolták egymást, de amikor szexig jutott volna a dolog, akkor kihátrált a barátnőm, mert neki csak az kellett, hogy érezze megint, h kell vkinek, vkinek feláll rá, mert ő ettől kapta vissza a nőiességét, amitől én 'megfosztottam'. Azt várta, hogy becsüljem meg azt, hogy nem kefélt végül félre.

Hát..rapid gyorsasággal undorodtam meg tőle. Kva nagy csalódás volt, mert soha az életben nem gondoltam volna róla ezt, olyan volt mintha más ember lenne már.

2016. júl. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Megvettem a kocsit, lakást saját nevemre, majd az esküvőre nem jött el.

Írt egy sms-t, hogy mailben mindent leírt.

na ezt ott a násznép előtt olvastam el,magamban.

Ő ekkor már thaiföld felé utazott, ahol állítólag azóta is él.

De mielőtt elment, az összes elérhetőségét megszűntette.

Nem kis szervezés lehetett.

2016. júl. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És te neked mi a sztorid?
2016. júl. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A barátom külföldre ment fél évre minden szó nélkül. Azt mondta nem bírt volna elbúcsúzni. Mikor visszajött ott folytatta volna, ahol abba maradt. A mai napig próbálkozik
2016. júl. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!