Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöjjek vele? Régebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek vele? Régebben átvágott:S

Figyelt kérdés
Régebben nagyon tetszett,de egy randink után smárolt barátnőmmel..Összejöttek,aztán a lány kidobta..Nagyon jó barátok lettünk,össze is vesztünk ez miatt(a dobásos dolog),meg hozzávágtam egy-két dolgot hogy megérdemli,nem sajnálom, stb..Ez 2 hónapja volt..5x közölte azóta,hogy többet érez barátságnál..Visszautasítottam..Mondtam neki,hogy elcseszte a dolgokat stb..De viszont mindenki azt mondja,adjak neki egy esélyt..Mert nagyon elvagyunk,illünk egymáshoz,látszik hogy tetszek neki.Hát nem tudom mi legyen:S Szerintetek??
2010. ápr. 16. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted akkor nem jössz vele össze, ha szereted akkor meg igen:S

ezen nincs mit gondolkodni.=S

Ha kétes a dolog akkor inkább hagyd mert ha nem működik megint összevesztek és oda a barátság.

Ne érdekeljen az hogy mások azt mondják hogy járj vele mert összeilletek stb.

ha nem szereted akkor ne szédítsd =/

Amúgy kor?

2010. ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
szerintem butasàg lenne, de ùgyis te döntesz vègül.
2010. ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
u.i: amúgy mindenkinek jár még1 esély. =)szóval. itt csak az érzelmek befolyásolhatnak...
2010. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ez a bajom,hogy akkor átvágott...És néha hazudik-.- De ..Jajj nem tudom..Össze vagyok zavarodva:S Azért köszi a válaszokat,meglátjuk mi lesz:)
2010. ápr. 16. 18:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne gyere össze vele!Eszedbe ne jusson!
2010. ápr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha 2 hónapja még a randitokon a barátnőddel jött össze és nem veled,akor szerintem hagyd.Nálam is volt ilyen.Jó barátok lettünk de nem jártunk soha,és nem bántam meg.
2010. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem.köszönöm:)
2010. ápr. 20. 19:03
 8/10 anonim ***** válasza:

egy ilyen helyzetben voltam en is,de tenyleg nagyon kellett volna nekem az a csaj,es meg mindig szeretem,habar neki mar van baratja ha jol tudom,de megtanultam hogy sose hadjal el egy szemelyt aki szeret, egy olyanert aki nem szeret.

Legyen a te dontesed,ezt te tudod.


clyde

2010. ápr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon gyökér csicska lehetett az a srác.
2010. ápr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én összejönnék vele, majd nem foglalkoznék vele. Más pasikkal flörtölgetnék a jelenlétében. Majd megmondanám neki, hogy kevés vagy hozzám, és otthagynám. Az a legjobb ha álló f@sszal hagyod ott. Az ilyen nem érdemel mást. Azért a haverjával ne gyere össze bosszúból, mert a végén még te leszel a k... mindenki szemében.
2010. ápr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!