Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régebben nagyon vékony voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben nagyon vékony voltam . De ahogy teltek multak az évek?

Figyelt kérdés

felszaladtak rám a kilók . kb. évente 10 .. nemtudom miért .. 120kilon megallt a merleg mutatoja .. es fogytam 15kg-t kb 2-3 honap alatt ... most 105 kg vagyok .. és az lenne a kérdésem hogy egy 105/170cm lány .. mennyire lehet vonzó?

16/L


2011. aug. 24. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Külső szempontjából sokat számít, hogy milyen az arcod, a hajad, illetve mennyire vagy igényes a megjelenésedre. Belső tekintetében meg a személyiséged, a kisugárzásod a döntő. Mindezek szellemében igen, lehetsz vonzó, de azért igyekezz fogyni. Nem kell modellalkatú anorexiabábunak lenni, csak az egészséges mértéket próbáld elérni, éppen az egészséged érdekében.
2011. aug. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
uhh tényleg, nem kamu? 105 kg? :S hát, az hát igen, tényleg elég sok :( de egyébként attól még lehetsz vonzó, én meg pl. kevés kg vagyok és mégis kövér és egyáltalán nem vonzó. :) linkelsz egy képet, mert így nem lehet megmondani? egyébként ez normális, régebben én is nagyon vékony voltam, most meg már egy hájas disznó :/ nah szóval egy kép? :) vagy esetleg centik? mert az a lényeg, nem a kiló.
2011. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sokan mondják h gyönyörű vagyok >< de viszont azt is sokan h dagadék stb ..de ezeket csak csufolodasbol ... amugy szerintem szép az arcom :D minny keresek egy képet (:
2011. aug. 24. 16:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez a testalkatodtól függ. Szóval látom 170cm vagy, de ehhez társulhat széles váll, széles csípő. Láttam már olyan 114 kg-os lányt, akit 70-nek néztem :S

Szóval nem feltétlenül vagy ormótlanul kövér, csak sokan azt hiszik a vékony definíciója az 50 kg és afölött mindenkin van felesleg. Rajtad simán lehet arányos is.

Tény, hogy ez a testtömeg nem egészséges, szóval próbálj fogyni,de egyáltalán nem biztos, hogy ocsmány dagadék vagy.

2011. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én kb 165 vagyok és 70 és engem igyis dagadtnak mondanak:( L/14
2011. aug. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én meg 173/ 55 kg. és rám is mondták már h kövér vagyok....pedig sztem az 55 nem sok....ilyen az élet.. szerintem is lehet csinos, attól h enyni kg vagy....
2011. aug. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sorstárs. Én meg 160 centi vagyok és hozzá 76-79 kg (mikor mennyi). Már rohadtul unom én is, elhiheted. Próbáltam tenni ellene, de akaratgyenge vagyok sajnos. Most megint elkezdtem fogyózni, kíváncsi vagyok, meddig bírom.

Amúgy meg nem biztos, hogy ocsmány vagy. Lehet széles a vállad, a csípőd, lehetsz nehéz csontozatú vagy lehet nagyobb az alapizomzatod az átlagosnál. Sok mindenen múlik ez. Oké, persze az nyilvánvaló, hogy van rajtad felesleg, de korántsem biztos, hogy az extrém esetek kategóriájába vagy sorolható. Magyarul lehetsz vonzó, de azért még dolgozz az alakodon! Olyan 80ig mindenképp elmennék a helyedben.

2011. aug. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták, attól hogy sajnos kicsit tényleg sok vagy kilóban, attól még lehetsz szép! Én mondjuk nagyon kritikus vagyok magammal szemben és a 64kg-omat soknak tartom a 180 centimhez, bár mindenki azt mondja hogy a magasságomhoz kell ennyi..., szóval várjuk a képet :)

17/L

2011. aug. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!