Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-Nők! Mit szólnál ahhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Mit szólnál ahhoz ha miattad megtanulna a párod zongorázni?

Figyelt kérdés

Titokban, és úgy hogy meglep vele majd mikor megtanul.

(Csak azok válaszoljanak akik értékelik a zenét, a művészetet és szeretik a zongorát. A "nem szeretem a zongora hangját" válaszokat köszönöm nem kérem.)


2016. júl. 16. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Jajj hát nekem nagyon tetszene. Időt és energiát fektet olyan valamibe,amivel engem tud meglepni. Imádnám.
2016. júl. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én franciául kell hogy megtanuljak...
2016. júl. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Én érdeklődnek a jövőbelátó képességéről, mivel ahhoz hogy megtanuljon zongorázni, már el kellett kezdenie legkorábban 6, legkésőbb 14 éves korában. Gondolom azt akartad írni hogy megtanult egy-egy darabot, ami korántsem egyenlő azzal hogy megtanult zongorázni, mivel amit elsajátított, az egy bonyolult mozgássorozat, amit ha nem gyakoriol rendszeresen, akkor záros határidőn belül elfelejti. (24 éve foglalkozok zenével :)
2016. júl. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Drága (és időigényes) mulatság lenne azért, hogy 1-2 számot el tudjon úgy-ahogy játszani, pláne ha azt vesszük, hogy zongoránk sincs :D

Inkább vigyen el egy hangversenyre akkor már.

2016. júl. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon nagyra értékelendő dolog az effajta kedveskedés. Persze bőven elég egy két rövid ismertebb számot begyakorolni,ezt bőven lehet 1 hónap alatt,mindenféle kottaismeret meg 10 év gyakorlás nélkül is.
2016. júl. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Kínos lenne, mert vagy belefektetett egy bő évtizednyi kemény munkát, ami hatalmas áldozat és én aztán nem kértem, vagy begyakorolt pár mozdulatot, azt hiszi, tud zongorázni, és nekem úgy kell csinálnom, mintha ez teljesítmény lenne. Ha zenével akar kedveskedni és nem eleve zenész, vegyen jegyet egy hangversenyre.
2016. júl. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Isten adja, hogy tartson ki olyan soká a kapcsolat! :)
2016. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs. A zongora nem egy egyszerű tanulnivaló, mint megtanulok megsütni egy süteményt. Nekem kimaradt a zene, pedig nagyon szeretnék vmilyen hangszeren játszani, de gyanítom, hogy 30 fölött még a duda se menne. :((
2016. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
En utalom az ilyen eltulzott gesztusokat. Mesterkelt.
2016. júl. 17. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!