Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem értik meg a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg a nők, hogy a legtöbb srác csak törődésre és szeretetre vágyik?

Figyelt kérdés

és ezt egy olyan nőtől szeretné megkapni aki intelligens és van benne érték. emellett hűséges és őszinte.


Semmi más nem kell hölgyeim!


2016. júl. 16. 19:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi számít intelligensnek, de három nyelven beszélek, és hamarosan diplomám is lesz. Tömérdek szeretetet és törődést tudnék adni.

Viszont engem a kutya sem vesz észre, mert nem felelek meg a mai szépségideálnak.


Úgyhogy nincs igazad kérdező, mert igen, lehet, hogy ti ezekre vágytok, de egy fullos nőtől, aki már kicsit is csúnyácskább, ne adj Isten még testi hibái is vannak, az mehet a levesbe.

2016. júl. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
En is arra vagyom nokent.
2016. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Kár,hogy az aktuális jelöltön nem ezt veszem észre :D pedig én törődnék vele és szeretném, de a lehetőséget sem adja meg rá :)...
2016. júl. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Miért beszélsz más nevében? Staisztikád van arról hogy ki mire vágyik? nekem nőként se tőrődés se szeretet nem kell. Szex kell, olyan férfi aki határozott, férfias, szxei, nagy a farka.
2016. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

10-es miért hiszed magadról,hogy csúnya vagy? Mindenkinek más tetszik... ezt soha nem értettem!


Amúgy meg nem hiszem ,h ezt nemre le kell bontani. Van olyan nő is és férfi is aki erre vágyik és van olyan is mindkét nemből aki másra! Csak addig kell keresni amíg meg nem találod az ideális jelöltet. Tény, hogy semmi nem garantálja, hogy megtalálod!

2016. júl. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!