Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy sportos kinézetű pasi mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sportos kinézetű pasi mit akarhat egy kövér lánytól?

Figyelt kérdés

Én vagyok a kövér lány (176 cm/80 kg), és most egy pasi, akivel egy szülinapon ismerkedtem meg, látványosan udvarol a fb-on.


Nem értem mit akarhat, az ő külsejével csinosabb lányokat is kifoghatna. Az igaz, hogy sportolok, nem vagyok az a szétfolyós kövér, de akkor is...


Lehet, hogy eddig átverték a barátnői, vagy rossz tapasztalatai lehetnek, és egy kövérből ezeket nem nézi ki?


2016. júl. 15. 18:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
12%
Az eszedet biztos nem.
2016. júl. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%

Hehehe... Nekem is ez járt a fejemben pár éve, szegény csóri pasit párszor ki is raktam, hogy ha csak kúrogatni akar valakit, akkor keressen egy cicababát. Sokat kellett harcolnia, mire elhittem, hogy tényleg komoly kapcsolatot akar tőlem. Neki meg pont ez tetszett, mert a jó csajokat elsőre megkapta, mindig utána futottak a nők, neki nem kellett küzdenie.

A sztori vége happy end: idén házasodtunk össze, és jön a baba. :)


Hiszitek vagy sem, van olyan pasi, akinek a telt nő az ideálja, miközben ő bármilyen karcsú, formás lányt megkaphatna, de nem kell neki.


Kérdező: adj egy esélyt a dolognak. Tedd azt, amihez kedved van, ami neked is öröm, ha épp kedved van vele akár csak szexelni is, hát hajrá! És ha nem lesz belőle több, csak egy kis kellemes nyári flört, hát akkor annyi lesz. Ne görcsölj rá, hogy csak át akar verni, meg ki akar használni.

Kihasználni azt lehet, aki hagyja magát. Ergo ne csinálj semmit, amit nem akarsz, de amihez kedved van, azt nyugodt lélekkel. :)

Aztán kialakul, mi lesz belőle... Pont annyi esélyetek van szerelemre, mint bármilyen más párosnak.

És hidd el, ha nem tetszenél neki, nem udvarolna neked. Senki se kényszeríti rá. :)

2016. júl. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ki mit talál vonzónak nem a saját küllemétől függ. Itt is hangoztatják a palik ffiak és nők esetében is, hogy elhízott nő vagy ffi csak elhízott nőt vagy ffit találhat, mert a vékonyak, az izmosak és a jól kinézők csak ugyanarra buknak. Itt a remek példa, hogy nem. Ennyi :)
2016. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle és megtudod.

A kérdés inkább az,hogy te mit gondolsz a srácról?

Szerintem nyugodtan kételkedj nyíltan a szándékaiban,de ha kitartónak bizonyul akkor szép lassan engedd egyre közelebb magadhoz.Ha meg csak egy múló szeszély részéről akkor úgyis hamar le fog kopni.

2016. júl. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak segíteni akar a fogyásban neked 😉
2016. júl. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki hozzászólt. Majd kiderül, hogy mi lesz ebből az egészből. :)
2016. júl. 15. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!