Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy egy év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egy év után még mindig tökéletesnek látom a barátom?

Figyelt kérdés

Oké, lehet kicsit furán hangzik a kérdés. De eddig az exeimmel pár hónap után mindig úgy voltam, hogy "hááát xy tulajdonsága annyira nem tetszik, de hát kell a kompromisszumkészség, nem annyira vészes probléma, megoldjuk."

Most viszont nem találok hibát a barátomban egyszerűen... lassan 1 éve leszünk együtt, és nincs egy picit idegesítő tulajdonsága vagy szokása se.

Lehet hülyén hangzik, de ez normális? Soha nem volt még ilyen o.O


2016. júl. 13. 01:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Együtt éltek?
2016. júl. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Majdnem, heti 4 napot vagyunk együtt végig, meg voltunk már "összezárva" folyamatosan 2-3 hétig, akkor se volt probléma.
2016. júl. 13. 10:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nem ua mint együtt élni. Tudom. Próbáljátok ki.
2016. júl. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 2 év után is így látom a barátomat :) Igaz, még mi sem élünk együtt, de az időnk nagy részét együtt töltjük így is :)
2016. júl. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!