Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legdurvább beszólás egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legdurvább beszólás egy nőnek?

Figyelt kérdés
Ami tényleg üt s van éle, s érezze h milyen kicsi valójában, amitől elgondolkodhat.
2016. júl. 12. 17:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok__7940130-ez-normalis-egy-ferfitol-normalis-ha-no-letemre-ezen-felhaborodok-23


Még hogy nincs ilyen :D és lám felháborodott.. de meg lehet magyarázni bármit..

2016. júl. 13. 14:54
 12/15 A kérdező kommentje:
2016. júl. 13. 14:58
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem érted a dolgot. Nem azon kattog, hogy úristen ő most kövér, hanem azon háborodik fel, hogy egy hapsi rendszeresen bámulja, aztán ilyeneket írogat neki. Most komolyan ezen én is felháborodnék, hogy valami vadidegen csorgatja a nyálát a képeimre meg tanácsokat ad a külsőmet illetően, meg ilyeneket ír, mintha ismernénk egymást és része lenne az én életemben. Nem az érdekelne, hogy jaaaaj most kövér vagyok? Ezt a részét leszarnám, hanem úgy lennék vele, hogy komolyan létezik, hogy valaki ilyen nyomorék és még reklámozza is? Vagy mégis ilyenkor mire számít? Így akar ismerkedni, ekkora béna vagy mi?
2016. júl. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
De pontosan értem, a célt elérte ő maga jelentette ki hogy felháborodik. az már mellékes h miért. ezt csak arra linkeltem h voltak akik aztmondják nincs ilyen, meg h egy nő nem háborodik fel semmi ilyenen..
2016. júl. 14. 20:46
 15/15 anonim ***** válasza:
Te nem felháborítani akarod, hanem megérinteni, megbántani, azt éreztetni vele, hogy "kicsi". Az egy tök más dolog, mint felháborodni azon, hogy mekkora nyomorék férfiak vannak. Sőt, pont az ellentéte annak, amit te el akarsz érni.
2016. júl. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!