Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi, hogy csak róla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi, hogy csak róla szól a szex?

Figyelt kérdés

Nem szedhetek fogamzásgátlót egy bizonyos ok, miatt (de ezt most hagyjuk), így óvszerrel védekezünk.

Párom viszont nem akar óvszert használni annak ellenére sem, hogy nemet mondtam neki.

Erre azt mondta ha akarom ha nem nem használja szexnél az óvszert, amiről nem tudok nem fáj...

Mi az, hogy ha akarom ha nem számomra ez már kissé erőszakos, hogy rám akarja erőltetni a dolgot.

Nem akarunk még gyereket, így nem szeretnék gumi nélkül szeretkezni....

De hülyének néz és folyamatosan azt mondja egy alkalomtól nem lesz baba stb...

Miért akarja ennyire a saját akaratát érvényesíteni, miért nem vesz figyelembe engem?

21L



2016. júl. 6. 17:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%

Hagyd el, ez a pasi később csak rosszabb lesz!

Önző és nemtörődöm.

2016. júl. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Titusztitusz ***** válasza:
95%
Hagy ott az ilyen önző fickót a fenébe...Később csak még önzőbb lesz, hidd el...
2016. júl. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%

Nekem szülés után se volt jó a spirál. Olyan görcseim voltak, mint vajúdáskor, és rettentően véreztem. Havonta két héten át. Nem volt hosszú távú megoldás.

A hormonos spirál amúgy laza 70 ezer, plusz a felhelyezés. Ezt ki fogja fizetni!?


Sokan nem használhatnak tablettát, pl. trombózis veszély miatt.


Ha a pasid nem szeret gumit húzni, örülhetsz ha csak hpv-t kapsz tőle. De ettől is neked lesz ràkod, őt nem zavarja... Egy teljes STD szűrés a minimum, amit jogosan elvárhatsz. Ha meg ezt akarja, fizesse ki a százezret a hormon tartalmú spirálra!

Egyébként meg dobd ki a pi.csába. Gondolom mennyire fontos neki, hogy élvezd a szexet...

2016. júl. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%

#13: HPV ellen a gumi is csak 50%-ban véd!


A pasi meg egy bunkó és az összes óvszerhisztis pasi az. A fejükben nincs rendben valami. Amelyik nem hajlandó ezt megtenni, azt hajtsd el a francba (férfi vagyok, aki óvszerrel védekezik és semmi problémám nincs vele).

2016. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
93%
Mondd azt, hogy "jó, akkor egyáltalán nem szeretkezünk, hacsak nem találsz ki más megoldást".
2016. júl. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
89%
hagyd ott
2016. júl. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
54%

Látszik, hogy nem érdekli a véleményed pedig nem tehetsz róla gondolom hogy nem szedhetsz tablettát..., én elhiszem, hogy az óvszer nem ép a legkényelmesebb de senki sem halt bele még szerintem, és ha ennyire baja van vele akkor nem kell csinálnia. Ennyi az én véleményem, ja meg az hogy ez a 10-es egy elég tuskó ember...

16/L

2016. júl. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem 16 évesen még babázzál már és ne a szexről áradozzál. És amúgy meg igaza volt a 10-esnek, a szex kotonnal szar, ezzel semmi rosszat nem mondott.
2016. júl. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Titusztitusz ***** válasza:
68%
Szia 18-as...Szerény meglátásom szerint az ővszerrel végzett kefélés nem feltétlenül rosszabb mint az anélküli...A lényeg a nő hüvelyének az állapotánál található ugyanis.. SZŰK,FESZES,MÉG KEVÉSBÉ BEJÁRATOTT P.INA ESETÉBEN GYAKORLATILAG NINCS JELENTŐSÉGE ANNAK,HOGY ÓVSZERREL,VAGY ANÉLKÜL TÖRTÉNIK A KEFÉLÉS,viszont egy már teljesen szétkefélt,kitágult hüvely esetében valóban nem túl szerencsés dolog óvszerrel kefélni...Szóval azért az is kissé túlzás,hogy óvszerrel MINDEN ESETBEN negatív jellegü a szexélmény...EZ ÍGY KIJELENTVE, csak egy megtévesztő sztereotípia,és városi legenda...Persze ettöl függetlenül a kérdező pasijának a viselkedése valóban felháborító,és önző...
2016. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
18%
Nekem aztán tök mindegy ki mit csinál és úgy is tudom, hogy senki vagyok és ilyenben részem már sosem lesz ^^
2016. júl. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!