Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi, hogy csak róla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi, hogy csak róla szól a szex?

Figyelt kérdés

Nem szedhetek fogamzásgátlót egy bizonyos ok, miatt (de ezt most hagyjuk), így óvszerrel védekezünk.

Párom viszont nem akar óvszert használni annak ellenére sem, hogy nemet mondtam neki.

Erre azt mondta ha akarom ha nem nem használja szexnél az óvszert, amiről nem tudok nem fáj...

Mi az, hogy ha akarom ha nem számomra ez már kissé erőszakos, hogy rám akarja erőltetni a dolgot.

Nem akarunk még gyereket, így nem szeretnék gumi nélkül szeretkezni....

De hülyének néz és folyamatosan azt mondja egy alkalomtól nem lesz baba stb...

Miért akarja ennyire a saját akaratát érvényesíteni, miért nem vesz figyelembe engem?

21L



2016. júl. 6. 17:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
12%

Mert egy akarnok, az ilyen pasi kuka.

De van többféle védekezési módszer, méhszájsapka, spirál.

2016. júl. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Keress mást.
2016. júl. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Mert egy önző s3ggfej, aki nem szeret és csak a testedért van veled.
2016. júl. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
24%

"Miért akarja ennyire a saját akaratát érvényesíteni, miért nem vesz figyelembe engem?"


miért, te nem ugyanezt csinálod?


nem csak fogamzásgátló és óvszer van a világon, hanem még sok minden más is.


nem kellene valami olyan megoldáson gondolkodni, ami mindkettőtöknek megfelel? vagy az már túl felnőttes dolog lenne?

2016. júl. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

Jól mondják a többiek,máshogy is lehet védekezni.

Ettől még a barátod egy önző gyökér.

Lehet direkt azt akarja, teherbe ess,ezzel magához láncolvan...erre gondoltál már?

Vigyázz ezzel a palival.

2016. júl. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

Máshogy is lehet védekezni? Egyikőtök sem mondta eddig hogy a férfi védekezzen, hárítotok szegény lányra.


Szedjen a pasija hormont, vagy dugdostasson fel mindenféle eszközt ő magának, önző banda.

2016. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ide a szeretkezés kifejezés kissé erős...
2016. júl. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
30%
Ja bocs, elöntötte az agyamat a lila köd, látom már hogy vannak + vélemények is.
2016. júl. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Spirálon már gondolkodtam, de sokan azt mondják csak akkor használjam ezt a védekezési módszert ha már szűltem stb...

De azért komolyan foglalkoztat talán ezt kellene választanom.

2016. júl. 6. 18:04
 10/20 cukilányka 0.0 ***** válasza:
26%

A koton szar. A szexnek meg az a lényege, hogy jó legyen.


20L

2016. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!