Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatban a különböző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban a különböző étrendek mennyire férnek meg nálatok?

Figyelt kérdés
Mármint az egyikőtök vega, a másik mindenevő, meg hasonlók...
2016. júl. 4. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Főz magának?!
2016. júl. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés. Én a könnyebbeket szeretem, a párom az erősebb, húsos ételeket. Alkalmazkodni kell egymáshoz ilyen téren is, az állandó húsfogyasztás pedig nem egészséges.
2016. júl. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a kajával nincs gond. Inkább a költségekkel.

Full hd nagy tv, ps3, ps4 és egy erős pc is van a házban. Nagyon néha megkérdezem, hogy minek ez mind, miért nem elég egy konzol, ha van gép is, miért nem volt jó a régi hd tv? De hát ő tudja. Ennyi erővel ő is beszólhatna nekem a fényképezés miatt. Álvány, objektív, napellenző, fények, árnyékolók, hátterek. Tehát neki ez fontos, nekem amaz. Amíg nem éhezünk a hobbijaink mellett, addig nem számít. Akkor lesz vicces, majd ha el kell adni a cuccot ha megszorolunk és egymás nyakának esünk, hogy a fényképező menjen, vagy a konzol. :D

2016. júl. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Öhm... értékrendeket olvastam étrendek helyett!!

De egy vaksi bunkó vagyok, bocsi! Vegyétek tárgytalannak az előző bejegyzésem. :D

2016. júl. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A kérdés onnan jött, hogy van egy ismerősöm és a barátnője kitalálta, hogy ilyen magos gyümölcsös nem tudom én milyen étrendre térnek át, de közben esznek húst is, csak ritkábban...


pl reggeli az gyümölcs turmix volt, a srác annyira nem bírta, de túlélte :D


nem tudom, hogy az egészsége miatt, vagy a lány miatt tért át erre, de elvileg nem annyira rossz, mint néha elmondja :)


én mondjuk nem tudnék vega lenni, de annyit megtennék, hogy nem a barátnőm előtt tolnám be a rántott húst...


#3:

ez a válasz is hasznos volt, de más szempontból :)

én gamer vagyok, a fényképezőt adnám el előbb :D de abban a helyzetben úgy döntsetek, hogy melyikből tudnátok pénzt csinálni, mármint használat esetén :) vagy melyiket tudnátok olcsóbbra cserélni szükség esetén :) de remélhetőleg soha nem lesz ilyen alkalom :)

sok boldogságot :P


23F

2016. júl. 4. 10:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Öhm... Főzzön magának? Ha elvárja, hogy a csaja kiszolgálja, akkor azt fogja enni amit elé raknak. De a csaj is jó bunkó, hogy rá akarja erőltetni a pasijára a saját étrendjét. Legyen tökös a csávó és mondja meg, hogy figyelj drágám, én támogatom az elképzeléseidet, de én nem szeretnék életmódot váltani.
2016. júl. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6:

ilyen szinten nem látok bele a kapcsolatukba, csak azt tudom, hogy a lány meg tanul a srác már dolgozik és ő tartja fenn az albérletet meg mindent...


hát ha neki is megfelel, akkor hagy csinálja, de am tud főzni a srác, meg mondta, hogy néha szokott kaját csinálni.


annyira nem szörnyűek amiket hoz ebédre magának, tehát hoz rendes kaját is, csak reggelire van ilyen gyümölcs turmix, meg mondta, hogy egészségesebben táplálkoznak...


23F

2016. júl. 4. 10:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha a másik nagyon bonyolult, nekem nem tetsző étrendet követ akkor mindenki főz magára.


Egyébként szerintem lehet házasítani két ételt. A vega a köret mellé eszik tofut, magamnak meg sütök egy szelet csirkét.


Viszont ha egyéb elvárások is vannak, leszólja az étrendem, kiküld a konyhából mert zavarja, hogy húst eszem akkor a kapcsolatnak nincs sok jövője. Általában az eszmék miatt, és a másikra való ráerőltetés miatt lesz vége az ilyen kapcsolatoknak.

2016. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez miért lenne gond. Nálunk a családban nincsenek ilyen konkrét eltérő étrendek, de nem ritka, hogy mást eszünk. Mindenki azt vesz/csinál magának, amit akar.
2016. júl. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!