Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak visszatérő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak visszatérő álmaim az ex barátommal?

Figyelt kérdés

A mostani kapcsolatom most lesz 1 éves. Nagyon szeretem a barátom, jól kijövünk, mindent megbeszélünk, nagyon jó a kapcsolatunk. Viszont még a mostani barátom elött volt egy srác aki elég sokáig tetszett nekem. Most 17 éves vagyok. Középsuli első osztályában összejöttem vele, de csak 1 napra mert ő lett volna az akkori első barátom, de szakítottam vele mert nem éreztem biztosnak a dolgot. Eléggé megvoltam ijedve és a smárolás se úgy sikerült ahogy kellett volna. Magyarul úgy érzem akkor még "kislányka" voltam. (most is az vok tudom...)

Mielött összejöttünk volna, elég sokat flörtöltünk. Miután szakítottunk megbántam csöppet. Mindig leakart smárolni de sose hagytam magam. (A csóktól is paráztam elég keményen). Egész első évben szinte ő volt nálam a középpontban, és ő is foglalkozott velem. Bár ő pont az a stílus aki falja a csajokat. A mostani barátom meg pont az ellenkezője. Érzékenyebb lelkű és aranyosabb. Viszont a másik srác helyesebb. Mostanában elég gyakran álmodok a sráccal. Semmi konkrét dolog nincs benne, de mindig szerepel benne mint egyik főszereplő. Álmaimban is mindig flörtölgetek vele, talizgatunk stb. Ez mire utalhat? De amióta összejöttem a barátommal azóta eléggé eltávolodtunk egymástól és van mikor köszönni se köszönünk egymásnak. Viszont szoktam látni hogy ha egyedül vagyok vmerre a suliban mindig rámnéz.. Meg volt amikor odajött hozzám (nem volt ott a barátom) és tök jól eldumáltunk. Mit jelenthet??:S


2008. szept. 25. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Bocsi nem a kérdésedre válaszolok,de nem rég ugyanezt a kérdést feltettem én is álmodtam többször is a volt barátomról,csak vele még csók sem volt,és nagyon gyerekesek voltunk mindketten.Nekem vki azt írta h azért álmodok róla mert valószínű tőle olyat kaptam amire még most is vágyok,más meg azt írta h nem jelent semmit és ez csak álom.De egyébként én is nagyon kiváncsi lennék egy szakértő válaszára.Bár mostanában el is felejtettem h róla álmodtam.
2008. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még nem dolgoztad fel az élményt, vagy valami lezáratlan maradt.
2008. szept. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tudom hogy ez a válasz nem fog tetszeni. az agyunk olyan beállítottságú hogy nekünk akar jót az álom olyan mint egy akadálypálya csak itt semmi bajod nem lehet,na most ha olyanokat álmodsz a fiúról hogy talizgattok akkor te belül még mindig szereted (ezt az agyad tudja a legjobban). valószínűleg ezért vannak a visszatérő(szép) álmok.
2008. szept. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szeretni nem hiszem h szeretem, de még mondjuk úgy h bejön. Nem a belsője hanem inkább kinézetre... Belsőleg gyerekes nagyon és az nekem nem tetszik szal nem hiszem h az jön be nekem.
2008. szept. 28. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!