Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért puszilgatják egymás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért puszilgatják egymás haját a párok?

Figyelt kérdés
Biztos láttatok már ilyet mikor a férfi a nő haját megpuszilja. Nem a homlokát, nem a száját, hanem a HAJÁT! DE MIÉRT?!
2016. máj. 22. 18:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Tévedés te barom. Őt puszilom. Az egyént. Az egyén nem részekből áll, éppen ezért hívják egyénnek. Neked meg ezért nincs kedvesed."


Látom az IQ-d kicsapta a biztosítékot.:) De nem süllyedek le a szintedre. Csak annyit mondok, hogyha unatkozol, akkor ne a kiírt kérdésekbe kössél bele, hanem verd bele azt a hibbant fejed a falba.

2016. máj. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Egymás fejét pusziljuk.. A párom 2 fejjel magasabb nálam és ha mellette állok és puszit akar adni, akkor egyszerűbb ha a fejem búbjára ad.

Vagy ha párom ül, és én oda állok mellé, átkarol, átölel, akkor hozzám is a feje búbja van a legközelebb és arra adok puszit. Szóval a hajára..

Azért ez nem egy atomfizika.

2016. máj. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mert szép és imádom mindenét,a haját is :)
2016. máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 ~OnLány~ ***** válasza:

Ezen mit vitáztok? :D

Én az övét nem szoktam, de ha ő nekem az tetszik. :)

És mi van akkor, ha a haját?A Haját?!

Hát semmi, csak úgy oda adott és kész, talán mert jó illatú, vagy mert selymes és szereti. Az enyém is puha, cirógatni és puszilgatni is szokta.

2016. máj. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én szeretem a párom haját puszilgatni, mert jó puha, aranyosan kócos, és nagyon jellegzetes illata van (hiába mossa naponta, a munkája miatt enyhén mindig gázolaj szaga van, a sampon illatával keveredve számomra nagyon kellemes. Leírva biztos rosszul hangzik, de nekem ez az ő illata, és nagyon szeretem :D )

Neki meg egyszerűbb a fejemre puszit adni ha mellettem áll, mert az van neki jó magasságban, ennyi.

Meg szerintem kedves gesztus a másik fejét megpuszilni.

L

2016. máj. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!