Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ebben az esetben mi a helyes cselekedet?

Figyelt kérdés
Barátnőm az exével beszélget és tudja mennyi fájdalmat okoz nekem ő ez ellen nem tesz semmit ugyanúgy beszélget velem, azért teszi mert nagy esély van rá hogy külföldre megyek nyáron dolgozni, lehet bosszú nem tudom, előre is köszönöm a válaszokat.
2016. máj. 17. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Barátom, mindannyian tudjuk hogy mivel fogja elütni az idejét amint te egy másik országba kerülsz. Sorry..

Mondanám hogy vagy abbahagyja vele, vagy szakítasz vele.

2016. máj. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tud elszakadni tőle?
2016. máj. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Manapság divatos ez a "maradjunk barátok"-dolog, és sokak szerint normális, ha minden ex-szel puszipajtások maradunk, de szerintem ez álszent dolog. Mondd meg neki, hogy ha továbbra is kitüntetett szerepet játszik az életében az ex, akkor talán menjen vissza hozzá!

Ami a külföldi munkát illeti, annak megítéléséhez tudnunk kellene, hogy mennyire komoly a kapcsolat, mióta tart, mennyi időre mégy ki, mik a hosszútávú terveitek!

2016. máj. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyolc éve a legjobb barátom egy exem.

A gyerekeim is ismerik, gyakran jár hozzánk. A párkapcsolat egyéb okok miatt nem működött, viszont egy mély, szinte testvéries szeretet maradt.

És nem, nem dugtunk azóta sem.

A férjem az elején nehezen fogadta, de ma már simán eldumálnak, nem érzi riválisnak.

2016. máj. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, az ex nagyon messze él és nem lenne esélyük találkozni drágra repjegy stb, szóval ebben még szerencsés vagyok, másfél éve vagyunk együtt és egyhónapps nyárimunkáról lenne szó, mellesleg közel is van, sok ismerősöm a párjáért megtette ezt az ex elfelejtés dolgot, es nem tudom hogy nálunk ez miért nem ilyen egyszerű...
2016. máj. 18. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!