Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a minimális hajhossz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a minimális hajhossz, ami még tetszik egy nőn? Egy nőnek legyen hosszú haja?

Figyelt kérdés
2016. máj. 14. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Van olyan lány, akin nem tudnék elképzelni hosszú hajat annak ellenére, hogy kevés dolgot szeretek annál jobban. Ne legyen kopasz és legyen jó az összhatás, akkor nem lesz gond ;)


24/F

2016. máj. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Legalább vállig erő legyen, ha annál rövidebb akkor az olyan "asszonyos" és ezt értsd nagyon negatívan.
2016. máj. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Még mindig az dönt, hogy szép-e az arca.


24F

2016. máj. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány olyan lányt láttam, akinek a rövid haj jól állt. Ellenben olyat nem láttam, hogy a hosszú ne állt volna jól.
2016. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Minimum össze lehessen kötni lófarokba. A lófarokra felizgulok. (Húha, reflexből lecsapható magas labda!)
2016. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Titusztitusz ***** válasza:
23%
Szerintem annyi legyen mindig egy nőnél a minimális hajhossz, amit még be lehet csurizni, vagy lófarkazni...Azaz kb. vállig érő...Az olyan rövid hajat, amit nem lehet befogni, én nagyon visszataszítónak szoktam találni mindig, nők esetében...
2016. máj. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minimum 50-60 cm. Akkor jó ha a derekát még takarja.
2016. máj. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mikeXxX ***** válasza:
Kb azt hiszem sok rövid hajú lányra hogy leszbikus így nem ajánlanám ha hetero nő vagy ! Vállig érjen minimum ! De kedvelem én is lófarkat így nem baj ha hosszabb sokkal .
2016. máj. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vállig érjen minimum de jobb ha kicsit hosszabb. A rövid nem tetszik
2016. máj. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!