Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csatos póthaj felrakásához...

Csatos póthaj felrakásához milyen minimális hajhossz kell?

Figyelt kérdés
3 hónapja le lett vágva a hajam úgy,hogy elöl hosszabb hátul rövidebb,de eléggé rövidre sikeredett.Előtte volt felvarrva póthajam ami 1 évig volt fenn folyamatosan (csak újrarakásnál lett leszedve).Ez eléggé megviselte a hajam,kevés lett és elvékonyodott ezért kellett levágni a váll alá érő hajam.Azóta már nőtt pár centit,de hiányzik a hosszú haj ezért a csatos póthajra gondoltam,mert azt bármikor felrakhatom,leszedhetem.Az lenne a kérdésem,hogy milyen minimális hajhossz kell,hogy esztétikusan nézzen ki?Hátul sem egyenletes hosszúságú amúgy a hajam,a legalja a legrövidebb ott 5-6 cm,feljebb meg 10-15.2 oldalt meg ugye hosszabb.
2011. aug. 23. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem legalább vállig érő haj kellene, mert rövidebbel elég idiótán néz ki.:S
2011. aug. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sztem csak akkor nem néz ki nagyon idiótán és gagyin, ha valaki dúsításra használja, szóval max pár centivel rövidebb a saját haja. Ha nagy közte a különbség az idiótán néz ki.

De ha az nem zavar téged, akkor se árt, ha úgy kb vállig ér a haj, mert elég cinkes, amikor egy óvatlan mozdulatnál a csat is kivillan.

2011. aug. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Találtam egy videot. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jzCyf.. Szerintem ennek a lányka sincs túl hosszú haja mégis milyen szép és természetes lesz a végeredmény. Szóval szerintem majd megpróbálkozom én is:)
2011. aug. 23. 12:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!