Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 vagyok és nagyon szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 vagyok és nagyon szeretem a tanárom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ne írjátok hogy felejtsem el!

Szóval én mindig is a 30 körüliekhez vonzódtam,soha nem érdekeltek a korombeliek,mert az összes olyan éretlen,nyálas(mindenki szerint érettebb vagyok a koromnál) A pasinak van egy élettársa,és most fog gyereke születni a nőtől.próbáltam tréfásan tudtára adni,hogy szeretem és szerintem meg is értette,mert azóta olyan kedves velem,meg mindenig mosolyog rám,meg szerintem jeleket küld nekem..-én úgy vettem észre.Szerintem teccek neki.vagyis ez biztos mert jól nézek ki,meg minden szóval azzal nincs baj,de nekem kell ez a pasi..félek,hogy gáz lesz matta a suliban,és emiatt szivatni fognk tanárok,de az érzéseit senki nem tudja elfojtani!!szeretem,és nem tudom szeretni.ezt csk zok értik akik voltak már hasonló helyzetben.(Tapasztalatból mondom)szóval segítsetek,és ha valki hsonlóan érez mint én akkor elkérheti az msn címem,és beszélgethetünk ott is.


2008. szept. 24. 15:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
45%
en is 13 vagyok es en is szeretem a tanaromat :D az enyem fiatalabb, de megertelek. Nemtok leakadni rola... en se tudom a megoldast:(( mit szolnal ha beszelnenk tenyleg msnen? ird meg e-mailben az msn cimedet edina_girl_95@yahoo.com es megdumalhatjuk;) :D
2008. nov. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
60%
En mar irtam ide, es mostmar elmondhatom, hogy NEM rolam volt szo, hanem baratnomrol csak nem akarta, hogy megtudja itt mindenki! Elmeselem, hogy vele mi tortent, hatha ez segit valamit :) Nem beszelet a tanarral. Minden oran vihog a tanaron. Ekozbe en jo kapcsolatba kerultem vele, de csak baratilag, pedig en csak annyit csinaltam , hogy felkoszontottem, neha jelentkezek oran. Es ez nekem igy tokeletes :) De szegeny baratnom most semmilyen kapcsolatba nincs a tanarral es meg engem is utal, hogy beszeltem vele....;( En azt tanacsolom, hogy semikepp ne legy vele gorcsos, de kezdj el vihancolni ha ottvan, de azert mosolyogj termeszetesen :)
2008. dec. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szia!Én 15 éves vagyok.és egy 13 évvel idősebb tanáromba szerettem bele.nagyonszeretem.és ő is engem..és az 1.oldalon levő dumához ,h minden 30 év körüli pasi családot akar..stb ez nem igaz mindenkire.az én esetembe ő pont olyan ,mint egy 17-18 éves.vidám,kis humorherold,partyzik..szal nem egy komoly ember.:P.és teljesen megeggyezünk...és év elején próbáltam elfelejteni,de nemhagyta és igazából a szívem mélyén én se akartam...és terjednek a suliban a pletykák,mert nagyon látszik rajta.:D:D(pedig szóltam neki,h fogja vissza magát->de mondta,h én fontosabb vagyok mindennél:))teljesen kivirul,mint a tejbetök.:P és ilyenkor lehet,hogy nagyon nehéz..de ha tényleg igazán szereted és ő is téged,akkor megvárjátok amig elballagsz..attól még beszélhettek.meg lehet egy-két dolog.de járni semmi képpen sem érdemes...kockázatos.és a te lelkeden száradna,h kirúgnák,hiába ő volt a ludas...
2009. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
írni se tudsz, és egy nagyképű r*banc vagy... gondolom egy dagadt disznó is vagy emellett...gyökér 10 éves kislányok...
2013. szept. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!