Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 vagyok és nagyon szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 vagyok és nagyon szeretem a tanárom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ne írjátok hogy felejtsem el!

Szóval én mindig is a 30 körüliekhez vonzódtam,soha nem érdekeltek a korombeliek,mert az összes olyan éretlen,nyálas(mindenki szerint érettebb vagyok a koromnál) A pasinak van egy élettársa,és most fog gyereke születni a nőtől.próbáltam tréfásan tudtára adni,hogy szeretem és szerintem meg is értette,mert azóta olyan kedves velem,meg mindenig mosolyog rám,meg szerintem jeleket küld nekem..-én úgy vettem észre.Szerintem teccek neki.vagyis ez biztos mert jól nézek ki,meg minden szóval azzal nincs baj,de nekem kell ez a pasi..félek,hogy gáz lesz matta a suliban,és emiatt szivatni fognk tanárok,de az érzéseit senki nem tudja elfojtani!!szeretem,és nem tudom szeretni.ezt csk zok értik akik voltak már hasonló helyzetben.(Tapasztalatból mondom)szóval segítsetek,és ha valki hsonlóan érez mint én akkor elkérheti az msn címem,és beszélgethetünk ott is.


2008. szept. 24. 15:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
95%

Szerbusz:) hasonló helyzetben vagyok, csak a kert másik oldalán...18 éves vagyok, tanitó-óvónő...szerintem neharagudj meg, de elég nevetséges hogy egyáltalán megfordult a fejedben h lehetne köztetek valami...addig rendben van minden hogy tettszik, nekem is vannak jól kinéző tanáraim, de attól még a földön járok....13(!!!) éves vagy...és gyarek számba méssz...a tanárod meg már egy érett férfi akinek család kell és gyerekek, és a "jelzések" tuti nem jelzések voltak... nade kanyarodjunk oda h hasonló helyzetben vagyok...egyik diákom ma mondta nekem hogy szerelmes belém...hát mit tehettem volna? megmosolyogtam, és valahányszor megmosolygom ha látom. Nem pedig "jeleket" küldök neki...azért kicsit röhelyes lenne a tanitónénit egy 8-10 évessel együtt látni, nem gondolod? na pont ilyen a Te eseted a tanárral. Én azt javaslom járj a földön és ne keverd magad bele ilyensmibe, mert úgysincs jövője. Maximum válogathatsz a sajat korosztályodból...

amúgy meg az hogy testileg húsz vagy nem bizonyit semmit, az amit képzelsz gondolsz, azt bizonyitja hogy még csak 13 vagy.

Inkább tanulnod kellene.

Bocs de ez a véleményem, ÜDV

2008. szept. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
hahóóó! lecsuknák a tanárodat kiscsaj! mert pedofilnak titulálnák! meg szted egy 30éves összejönne egy 13évessel? mondok vmit:a mi sulinkban tanít egy 27éves pasi...az előző munkahelyén együtt volt egy 17éves tanítvánnyal,kiderült és a tanárt elküldték,a csaj meg osztályozót tett matekból,mert az osztálytársai lázadtak hogy miért 5ös matekból,mikor segg hülye...hát 2t találhatsz miért volt 5ös...hiányzik ez neked?
2008. szept. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
85%
Te vagy a legnagyobb idióta akit életemben láttam.
2008. szept. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
92%
Régen a gyerekek olyan ártatlanok voltak...
2008. szept. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon 14 év alattival közösülni bűncselekmény, köznapi nevén pedofília. Évekre ítélhetik ezért a tanárodat, ha kiderül. Kétlem, hogy bármivel is próbálkozna és inkább te se csábítsd, ha ne akarod rács mögött látni, ahogy nagydarab pasik tágítják a hátsóját.
2008. szept. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon sürgősen felejtsd el, mert egy 30 éves pasi SOHA nem fog kezdeni egy magadfajta 13 évessel! Ráadásul most fog babájuk születni! Szerintem te csak kamuzol itt!
2008. szept. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
89%

Átérzem a helyzeted, én 16 évesen szerettem bele a 32 éves tanáromba.Mindent megtettem azért ,hogy NE vegye észre,de annyira zavarban voltam az óráin, hogy természetesen rájött. 2 évvel később össze is jöttünk, mert ő is belém szeretett,de gondolj bele,én akkor már 18 voltam!

Egy 30 éves pasi életéhez hozzátartozik a szex is, és te nem hogy egy ilyen kapcsolathoz,hanem bármilyen más szexuális kapcsolathoz is nagyon fiatal vagy még.A te korodban még 17 év korkülönbség rengeteg (az enyémben is sok volt akkoriban,de én legalább 18 évesen már felnőtt számba mentem ). 4-5 év múlva már elmegy, ha nagyon szeretitek egymást . És hidd el,bármilyen érett is vagy korodhoz képest, ilyenkor még 4-5 év is nagyon sokat számít,ezekben az években fogsz a legtöbbet alakulni és elindulni a felnőtté válás felé.Tehát ha még ilyenkor is az érettebb pasik tetszenek majd, az már nem lesz olyan gáz.Most még az, és teljesen reménytelen is. Ennyit a te részedről.

És a tanáréról: Nyilvánvaló,hogy nem a nőt,hanem egy kedves, aranyos kislányt lánt benned, és elég valószínű,hogy tudja ,mit érzel iránta. Ez jól esik a hiúságának, ezért mosolyog max, meg azért mert kedvel. De az ég világon semmit nem akar tőled!

Ezt jobb,ha megemészted, és megpróbálod elfelejteni.Tudom,hogy nehéz, de muszáj lesz. Te gyerek vagy, ő felnőtt, és gyerek + felnőtt között szerelmi –szexuális kapcsolat nem lehet!

2008. szept. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy az épp várandós társa mellett, egy 13 évesre "kacsingat". Ha mégis így lenne a törvény bünteti, pedofíliának számít! Az, hogy kedves veled az természetes hisz a tanárod. És ne haragudj, de amíg a tetszeket, "tecceknek" írod valamint ilyen szavakat használsz, hogy "gáz", "szivatni" egy párkapcsolatra sem vagy érett nem hogy egy 30 éves apukához!
2008. szept. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Szinte mindenki volt már hasonló helyzetben. Szerintem nagyon sokaknak volt rajongott tanára általános vagy középiskolában. Nekem is. :) Rajongtam, szerelmes voltam de eszembe se jutott, hogy kapcsolat is lehetne belőle.

Rég volt. :))


Nagyon nehéz helyzetben vagy. Fizkailag közelebb állsz a felnőttésghez mint lelkileg-gondolatilag.

Nem lehetséges, hogy nagyon inponáló számopdra a tanárod viselkedése és a csodálatot, a rajongást kevered össze a szerelemmel? A szerelem mindig viszonzott. Ami nem viszonzott az nem szerelem (még ha annak nevezzük akkor sem) hanem vágy, kényszerképzet, mánia, megátalkodottság.

Tudod, miért "cselekvőképtelen" a 14 év alatti kiskorú? Mert a cselekvőképes felnőtt kritériumai:

"ésszerű akarat-elhatározásra való képesség, azaz alternatívák mérlegelése, választása, következmények számbavétele és mindezeken alapuló felelős magatartás. "

Ezek pedig most még nem jellemzőek rád. :)

Aki valóban szeret valakit az semmi olyat nem tenne ami a másiknak kárt okoz vagy veszélybe sodorja.

Neked iskolaváltás (a hír azért elkísérne) neki börtön+tanári pályától való eltiltás, de ezt a többiek már elmondták.

2008. szept. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
89%

Szia,

Van egy jó ötletem, hogy mit csinálj! Érdekes, hogy eddig ezt még nem javasolta senki! Vonzalmadat egy tanár iránt a leghatékonyabban úgy fejezheted ki, ha sokat tanulsz tőle: odafigyelsz az óráin, rendszeresen készülsz rájuk, és sokat jelentkezel, aktív vagy. Így tuti, hogy bevágódsz nála. (Hidd el, hatalmas öröm egy tanárnak a sok unott, fegyelmezetlen diák után végre egy aktív, lelkes – nagyon fog örülni.) E taktika további előnye, hogy nem törvénybe ütköző, nem juttatod se a tanárodat börtönbe vagy munkanélküliségbe (tudod milyen nehéz ma a tanroknak állást szerezni?!), se magadat másik iskolába, és mindkettőtöket rossz hírbe. Ráadásul ez a taktika akkor is hasznodra válik, ha a „tanár bácsi” nem fogja szerelemként viszonozni a vonzalmadat.

Valószínű, hogy a mosolya, jelzései egy kedves tanítványának szólnak. Ha netán mégis viszonozná a vonzalmadat, számtalan nehézséggel kellene szembenéznetek. Egyrészt ugyan nem értek egyet azzal a nézettel, hogy egy nő azért kell egy férfinak, hogy „mosson, főzzön” rá, és a gyereket egy nő nem „a férfinak szüli”, hanem mindkettejüknek, illetve az Életnek – a normálisabbjának nem szolga kell, hanem TÁRS, és főleg a fiatal pároknál egyre gyakoribb a „svéd modell”: a házimunka, gyermeknevelés egyenlő megosztása– mindenesetre – és a többiek is biztos erre akartak utalni– 13 évesen nem biztos, hogy társa tudsz lenni egy 30 éves férfinak! Még ha a szexet nem is érzed problémának –noha a törvény nem tér ki a koruknál érettebb lányok esetére, sajnos, ezt jó, ha tudod! Jogilag 13 éves GYEREKnek számítasz– , nem untatna, amikor találkoznátok, és az iskolai dolgokról panaszkodna? Meg a villanyszámláról? És ő sem biztos, hogy jó társad tudna lenni Neked! Szerinted érdeklik őt ugyanazok a dolgok, mint Téged, egyformák a hobbijaitok? Szerintem lelkileg nem jönnétek ki, mert a korotoknál fogva eltér az érdeklődési körötök.

További probléma az élettárs – noha egy férfit nem lehet csak úgy elvenni valakitől, ahhoz a férfi 50%-os közreműködése is kell, akkor sem lenne jogod részt venni egy kapcsolat szétzúzásában, ha idősebb lennél! Főleg így, hogy a gyerek is útban van! Valószínűleg a tanárod nagyon örül születendő gyermekének, és így még kevésbé valószínű, hogy fogadja a közeledésedet. A válasz elején jelzett módszerrel azért még próbálkozhatsz.

Puszi

Hypathia

2008. szept. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!