Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van? Ti mit csináltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Ti mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés

Most éppen egyedül élek. Alapvetően nincs ezzel bajom, mert nem vagyok kapcsolatfüggő, az a fajta ember vagyok, aki szerint jobb egyedül, mint egy rossz kapcsolatban.


Mostanában viszont időnként (főleg esténként) elönt valami mérhetetlen szomorúság, egyszerűen annyira szomorú vagyok, hogy legszívesebben sírnék - és nem tudom miért.


Természetesen voltak már szingli időszakok az életemben, de ilyen érzéseim sohasem voltak.

Alapvetően vidám vagyok, vannak barátaim, eljárok társaságba, hobbijaim is vannak, sportolok, külsőmmel is elégedett vagyok, anyagi jellegű problémáim sincsenek.


33/F


2016. ápr. 26. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Welcome to the real world.


Valami mégis hiányzik, vagy egy társ, vagy pedig önmagaddal kapcsolatban valami változás kell. Neked kell tudnod, hogy mi tenne boldoggá.

2016. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez az, ami miatt én sem tudok kilépni a rossz kapcsolatokból, jelenleg is félek, hogy ez várna rám újra. Ilyenkor csak foglald el magad valamivel, nézz filmet, sorozatot esténként. A hétvégi estéket pedig töltsd a barátaiddal és ne ilyeneken agyalj. Én lányként ilyenkor romantikus filmeket néztem, hogy kielégítsem a romantikus igényeimet, és a szeretethiányom, de ezt nem gondolom, hogy pasiként te preferálnád, szerintem mindenkinek magának kell kitalálnia mivel tudja ilyenkor a saját hangulatát befolyásolni.
2016. ápr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

itt mutatkozik meg az h mit ér az anyagi biztonság,a jó kapcsolatok,az önmagunkkal való elégedettség,és a karrier,ha nincs szerelem.


Az ember társaslény,Egy nő vagy egy férfi vágyik arra h szeressen és szeretve legyen.LEHET keménykedni hogy nem meg, jó ez így nekem(most nem rád gondolok) de hacsak nem vagy pszichopata akkor igen kell.


ezért érzed magad egyedül.Hiába vannak ismerőseid vagy legjobb barátod,van olyan dolog amit csak egy nő adhat meg.


A párkapcsolattal elmúlik majd ez az érzés

2016. máj. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

jaigen nem válaszoltam a második kérdésedre.


esténként akkor kösd le magad,filmmel,varrással(:D)

,szórakozással,vagy vmi olyasmivel ami eltereli a figyelmed.

ha ez se segít akkor csak a párkapcsolat,lehet jó megoldás.DE sztem kísérletezz

2016. máj. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!