Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Borzasztóan vágyom az összebúj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztóan vágyom az összebújásra?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve minden este úgy fekszem le, hogy szinte fizikai fájdalmat okoz, hogy nincs valaki mellettem. Aki átölel, simogat és én is őt. Egy 2 hónapos kapcsolatom volt közben de egyszerűen nem estek jól ezek a dolgok vele..mindig mást kívántam. (nem konkrét embert hanem csak nem volt kielégítő). Ezen okból véget vetettem neki.

Nyomorultul érzem magam, napközben arról álmodozom, hogy hazamegyek és bebújok valaki mellé filmezni meg ilyen kis dolgokról.. És tényleg egyre inkább deprimálóan hat, hogy nincs erre lehetőségem. Egyáltalán nem illik hozzám ez a fajta vágy, az őrületbe kerget. Most is csak azért regisztráltam ide, hogy hátha valaki tud mondnia valami racionális magyarázatot. 18/L



2016. ápr. 23. 20:18
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Na vazze, azért egy számot kérünk majd, hányan akartak "bújócskázni" veled, kíváncsi vagyok, eléri-e az 500-at a privátok száma :D
2016. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Én is fogadok kort és fb-t privátban ;)

21L

2016. ápr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Mi ez a gúny?:(
2016. ápr. 23. 20:43
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem gúny egyáltalán, de szerintem most szabadítottál magadra egy sereg kanos srácot :D
2016. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Sport, háziállatok, hobbik, házimunka?
2016. ápr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem vágyik a szeretetre és az összebújásra. Nagyon megtanultam ezt a leckét a saját hülyeségem végett. Valakit találnod kell magad mellé. Egyébként az tetszik, hogy ilyen bújós vagy. Pont az ilyen lányokat kedvelem. :D 22\f
2016. ápr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
sportolok, vannak háziállatok is, tanulok, SŐT barátaim is. :D
2016. ápr. 23. 20:50
 18/31 anonim ***** válasza:
79%

16-os

Ez így helytelen, mert a végett, az célhatározó, de neked okhatározó kéne ide, pl. miatt, okán, folytán.

"Nagyon megtanultam ezt a leckét a saját hülyeségem végett"

2016. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 ~OnLány~ ***** válasza:
59%

Aki keres,az talál,habár minél jobban ráhangolódsz erre a dologra,annál nehezebb lesz rátalálni a megfelelő személyre,aki alkalmas lesz kapcsolatra.

Én elhiszem teljes mértékben,hogy rossz érzés,ki ne vágyna ilyen összebújós társaságra,de ha egész nap erre fogsz gondolni,annál rosszabb lesz. :)

Majd csak lesz valakid idővel,remélhetőleg ilyen kis romantikus,mint te.

Addig ölelgesd egy gyerekkori mackód..mást nem tudok mondani. :D

2016. ápr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
nem vagyok romantikus. Vagy igen? jaj ez a gyakorikérdések még önismereti kérdéseket is felvet bennem. Érdekes.
2016. ápr. 23. 20:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!