Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiként milyen gyakorisággal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként milyen gyakorisággal találkozol olyan nővel, aki szexi is és normális is?

Figyelt kérdés

Szexi alatt azt értem, hogy árad belőle valami izgalmas szexuális vonzerő (tehát nem úgy értem, hogy cafkásan öltözködik, ez ruházattól független)


Normális alatt meg hogy a dolgokhoz való hozzáállása korrekt, van humora, nem nyafog, ilyesmik.


Milyen gyakran találkozol ilyen nővel és mit teszel ilyenkor?


2016. ápr. 19. 14:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én nőként eddig 3 ilyennel találkoztam, mindegyik kicsit ducibb volt (najó, 2 nagyon :D ), az egyikért nagyon odavoltam, egy okos, szép, tipikusan a kérdező által felsorolt tulajdonságokkal rendelkező csajszi. Éppen az esküvőmre készültem, de egyszer ki szerettem volna próbálni a hármast és összehoztam vele és a vőlegényemmel. Nincsenek erős biszexuális hajlamaim, de vannak azok a fajta nők, akikből csak úgy árad ez a fajta energia és aki körül kivirul a levegő is, ahogy belép valahova. Nem lett belőle rendszer, 1x történt meg, nem is vágyok ilyenekre, meg azóta ő is bepasizott, de életem egyik legjobb élménye volt. Szóval vannak azok a nők, akikre akár más nők is lecsapnának. xD

(megjegyzés: hiába írsz rám, nem küldök képet senkinek a csajról és nem küldöm el az elérhetőségeit sem :D)

27N

2016. máj. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
23 vagyok és a korosztályomban még egy ilyennel sem találkoztam. A szexiséggel nincs gond, rengeteg lányban megvan, de kevés normális. A többség, aki annak tűnt, abból pár hónap ismertség után előbújt valami kicsinyesség és lenézés, vagy tiszta hisztisek lettek.
2016. máj. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok, és több tucat szám ismerek ilyen lányokat, az ismerősi körömben. Aki nem ismer ilyeneket, az rossz társaságban mozog...

Mit teszek a találkozom az egyikkel? Elbeszélgetek vele, és ha látom azt a bizonyos szikrát akkor bepróbálkozom. :)

2016. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!