Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiként milyen gyakorisággal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként milyen gyakorisággal találkozol olyan nővel, aki szexi is és normális is?

Figyelt kérdés

Szexi alatt azt értem, hogy árad belőle valami izgalmas szexuális vonzerő (tehát nem úgy értem, hogy cafkásan öltözködik, ez ruházattól független)


Normális alatt meg hogy a dolgokhoz való hozzáállása korrekt, van humora, nem nyafog, ilyesmik.


Milyen gyakran találkozol ilyen nővel és mit teszel ilyenkor?


2016. ápr. 19. 14:37
1 2
 1/13 Blade Bone ***** válasza:
Gyakoriságát nem tudom megállapítani, kb 4-5 ilyen volt. :/
2016. ápr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyutt lakunk, minden nap talalkozok vele.
2016. ápr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Gyakran. Az ilyen nőket szeretem és ezért alapból az ilyenekre hajtok.
2016. ápr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Sajnos már több mint 2 éve nem találkoztam ilyen lánnyal, pedig biztos elő tudná hozni a legférfiasabb énemet...:D

Privátban szívesen leírom, hogy mit tennék vele, de mivel elég élénk a fantáziám, ezért ezeket csak azzal osztanám meg, akit érdekel :D

2016. ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
30 év körüliek között gyakori az ilyen nő. Húsz évesek között viszont egyáltalán nincs ilyen.
2016. ápr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

elmúlt 6 évben 1 ilyennel találkoztam.


mit tettem? Semmit, mivel férje volt.

2016. ápr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az ilyen nőnél mindenképp bepróbálkoztok? Akkor is ha épp kapcsolatban vagytok, vagy ő van kapcsolatban, netán mindketten?
2016. ápr. 19. 15:02
 8/13 Titusztitusz ***** válasza:
Több évtizedes "férfiúi pályafutásom" tapasztalatai szerint eddig összesen 5-6 ilyen nőt ha láttam...Éshát mit tettem ilyenkor? Igyekeztem lecsapni az illetőre azonnal, ahogy mondani szokás...Túl ritka volt mindig is az ilyen "kincs" ahhoz, hogy csakúgy futni hagyjam...
2016. ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8, és mennyire volt eredményes a lecsapás?
2016. ápr. 19. 16:02
 10/13 Titusztitusz ***** válasza:
Gyakorlatilag 100%-os volt mindig a siker...Ráadásul úgy, hogy tulajdonképpen nekem még udvarolnom sem kellett sohasem sem az ilyen, sem a másmilyen hölgyeknek, mivel egész eddigi életem alatt ŐK udvaroltak szinte mindig nekem...Szóval nálam ez a "lecsapás" gyakorlatilag annyit jelentett mindig is, hogy "kedvesen, és barátságosan fogadtam" a közeledési szándékaikat...Lehet hogy furcsán hangzik mindez, de ez így volt valóban...
2016. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!