Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevásárlóközpontban, utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevásárlóközpontban, utcán stb lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szórakozóhelyekre és olyan helyekre,ahol ismerkedni lehetne nem járok, de szeretnék ismerkedni,beszélgetni lányokkal. Eddig tolakodónak éreztem akármilyen indokkal is odamenni egy lányhoz ilyen helyeken,mint pl utca,buszmegálló,de más lehetőségem nincs. Buszon sem szoktam beszélgetni,ha esetleg egy leülne mellém vagy én mellé,mert olyan érzésem van,mintha zavarnám azzal. Lehet,hogy a mentalitásomon is változtatni kéne...


Hogy tudok leszólítani lányt ilyen helyeken,hogy ne tűnjek kanos, tolakodó idiótának?


20/F


2016. ápr. 7. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól nézel ki akkor sehol sem veszik tolakodásnak ellenkező esetben meg szinte mindenhol :D
2016. ápr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igaz. De ha mégis odamennék, mit kéne mondjak, hogy maxra nőjenek az esélyeim?
2016. ápr. 7. 23:03
 3/7 anonim válasza:
Legyél magabiztos! Azt a nők szeretik ;) Ha már meg tudod nevettetni, akkor nyert ügyed van. Én ezt nőként mondom ;)
2016. ápr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
neked van is akit állitólag szeretsz a pocok asszonyság,ismerem öt is
2016. ápr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz csajozni, akkor a rendszeresség és a fokozatosság elvét kell alkalmaznod.


Ez mit jelent?

Azt, hogy ha tényleg a nulláról indulsz, akkor először ne akarj fölszedni senkit, csak beszélgess.

Ha zavarban vagy a szép nők társaságában, akkor először a csúnyábbakhoz menj oda.


Első lépésnek bőven elég, ha megkérdezed mennyi az idő vagy hogy mikor indul a busz (tehát olyant, amire nagy eséllyel választ is kapsz, de nem "kell" utána még beszélgetni).


Ezután már kérdezhetsz olyan dolgokat is, amelyek kifejtősebbek, pl. segítséget kérhetsz egy boltban, hogy melyik mosószert vegyed meg és miért, mik a tapasztalatai, hogyan adagold, tud-e valami jó praktikát a makacs foltokra, stb.


Utána lehet már egy kicsit célzottabban, rámenősebben leszólítani. Erre nagyon jó terep egy drogéria vagy egy nagyobb áruházon belül a piperés rész. Egyszerűen megkérdezed, hogy szerinte melyik parfümöt vegyed meg, neki melyik illat tetszik jobban RAJTAD. Fontos, hogy neked hogyan áll az az illat és rajtad szagolja meg (hajoljon közel hozzád, legyen teljesen ártalmatlan érintkezés).

Sok nő könnyen belemegy az ilyesmi tanácsadásba, amelyik ott is marad veled végig szaglászni a parfümöket, annak jó eséllyel már bejössz és könnyen elkérheted a számát.


Ez volt a fokozatosság elve.


A rendszeresség elve pedig az, hogy MINDEN NAP gyakorolj, minden nap kérdezd meg 5 embertől az időt, stb.

2016. ápr. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Nem állítottam, hogy nem tudok "csajozni", egyszerűen csak nem járok olyan helyekre, ahol csajozni, ismerkedni szoktak az emberek, utcán és egyéb helyeken pedig úgy gondoltam, tolakodásnak vehetik, ezért ott nem próbálkoztam eddig. De köszönöm a tanácsod, mindenképp teszek egy próbát! :)

2016. ápr. 8. 01:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam pont ma próbálkozott egy srác a plázában, leültem az egyik padra, mert találkozóm volt, és odajött egy iszonyú jó megjelenésű pasi, és megkérdezte hogy leülhet-e, mondtam hogy persze. Elkezdtünk beszélgetni, mondta hogy már látott egy párszor, és megfogadta hogy ha legközelebb meglát, lesz ami lesz, leszólít. Jövőhéten újra találkozunk. :) Semmi sem lehetetlen!!!!!
2016. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!