Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor múlik már el végre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor múlik már el végre?

Figyelt kérdés
A volt barátom lassan 3 hónapja szakított velem 2 év után, tudom, hogy helyes döntést hozott, de a módszereit nem válogatta meg... Se veled, se nélküled kapcsolat volt, féltékenységgel és emiatt rengeteg veszekedéssel, pedig nem adtam okot a bizalmatlanságra. Rosszúl bánt velem, nem tisztelt, én mégis nagyon ragaszkodok hozzá, igaz, most már csak az emlékéhez, mivel titokban külföldre utazott.Talán jobb is így, mert nem tudok róla semmit. Saját érdekemben próbálok túllépni rajta, megteszek mindent, amit szakítás után szokás, eljárok szórakozni és ismerkedek, de képtelen vagyok kiheverni. Ő volt nekem az első és egyetlen, és nagyon fura más pasikkal randizni, idegennek érzem őket, pedig próbálok velük egy hullámhosszra kerülni, de valamiért nem megy. Meddig fog még kísérni a múlt? Magamra haragszom leginkább, mert egy ilyen utolsó férget hiányolok. 19/L
2010. ápr. 5. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Az emléke biztos megmarad örökre,de nyugi tuti jön majd egy srác,akivel jobban kijösz majd mint vele.
2010. ápr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan így vagyok énis.. amúgy az alattad lévő kérdés az enyém. :D talán az idő segít rajtunk. :(
2010. ápr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ó igen szerelem, na ezért nem éri meg mert nem marad utána más csak kínzó és hiú ábránd. Amúgy meg ez azon fog múlni, hogy milyen pasit találsz, olyat kell találnod, aki elfelejteti veled az előző pasidat, aki lefoglalja az időd nagy részét, aki elvisz nem csak buliba hanem kirándulni is, akit te is képes vagy szeretni. Olyan emberre van szükséged, akire nap mint nap vársz, hogy mikor ír mát egy sms-t vagy mikor hív már fel megint, vagy úristen mikor találkozok már vele újra. Meg hát neked sem kéne úgy gondolnod a volt pasidra, hogy húú de szép idők is voltak, hanem koncentrálj arzokra a dolgokra mik nem voltak jó vele.
2010. ápr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolj arra hogy mikkel bántott meg. Ha becsülöd magad valamire, akkor egy idő után biztos túlteszed magad rajra.
2010. ápr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, itt ma mindenkinek szerelmi bánata van:) fogjunk össze, együtt csak könnyebb:) ezt most nem dicsekvésből mondom, de hihetetlen hogy mennyi pasi akar velem randizni, mióta szabad vagyok, és az még hihetetlenebb, hogy én meg egyiktől se akarok semmit... mert ennek a hülye exnek zavar az emléke, nem tudom kiiktatni, és kikapcsolni az agyam.
2010. ápr. 5. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!