Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet gyorsan eltüntetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet gyorsan eltüntetni a kiszívott nyakat? (többi lent)

Figyelt kérdés
nemszoktam hagyni de egyik nap úgy felizgatott aztse tudtuk mitcsinálunk..ma vettem észre és nagyoncsúnya..mit lehetne iylenkor tenni? garbót nemhordhatok mert besülök benne..fogkrémse jött be:S köszi annak aki segít:)
2010. ápr. 5. 12:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Alapozó? Sál? xD :D Sebtapasz?
2010. ápr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
húzogasd szét finoman minden oldalról ez szokott nekem segíteni, igaz nem azonnal ,de általában előbb elmúlik mint ha hagynám, meg kend be valami krémmel
2010. ápr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy téli sál nagyon hülyén néz ki a meleg lakásban,de egy selyemsálat nyugottan felvehetsz,mondhatod hogy megfájdult a torkod.
2010. ápr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

az a baj h olyan erős h az alapozó se tünteti el :S korrektor se meg púder se..nemakarom h anámék észrevegyék:S

de köszi a válaszokat:)

2010. ápr. 5. 12:54
 5/19 anonim ***** válasza:
sál
2010. ápr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Andrewka ***** válasza:
21%
Ha nem ered felvállalni h aktív szexuális életet élsz akkor inkább ne is szexelj
2010. ápr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%

Fogad két oldalra copfba a hajad,úgy hogy előre húzod,anyudéknak azt mondod,hogy gyerekes napod van. :D Amúgy sálra szavazok én is,valami vékonyra,vagy egy olyan pulcsira ami kicsit hosszabb nyaku,csak kibirod,ha nem akarod,hogy észrevegyék :)

18/L

Ja amúgy szerintem elég ronda ha egy lánynak kiszívják,vagy egy pasinak,hülye játék és gáz is szerintem. :D

2010. ápr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
jó..nemszoktuk kiszívni csak most megtörtént..
2010. ápr. 5. 13:27
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

második vagyok :)

Nálunk sem szerei a barátnőm anyukája ha ki van szívva a kicsi lánya nyaka.

Nem tudom miért ,pedíg szex közben élvezetes kiszívni ... azért igyekszem nagyon ritkán kiszívni neki ... múltkor például kérte hogy szívjam ki :)

2010. ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
28%
Ennél undorítóbb dolgot nem nagyon tudok elképzelni. Fix, még az utcára sem mernék kimenni ha ki lenne szívva a nyakam. Ha egy csaj nekem megpróbálná kiszívni az tuti h abban a pillanatban lökném el magamtól...
2010. ápr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!