Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi szexpartnert vallottato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi szexpartnert vallottatok be a párotoknak?

Figyelt kérdés

Mit hisz a párotok, hogy mennyi szexpartneretek volt ő előtte? Mi a valóság? Akik nem az igazat mondták, azok miért nem?

Kort, nemet, együtt töltött időt írjatok.


2016. márc. 22. 00:22
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem az emberek elobbre teszik az itelkezest, mint a gondolkodast. Nem az alapjan kellene part valasztani hogy a kiszemelt hany emberrel fekudt le, hanem hogy mennyire volt huseges eleteben. Nekem is fura volt hallani hogy a parom hany novel fekudt le, de hagytam idot hogy megismerjem es igy jottem ra, hogy a szam nem szamit.
2016. máj. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
32%

Nekem 38 volt es ennyit is vallottam be,neki 52 egyikunket sem erdekel a masik multja.


34/N

2016. máj. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
25%

nekem kb 40… és akkor mi van?

30L

2016. máj. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

Nem kerdezte,mert nem erdekli.

Ö a 9. Ha megkerdezne,az igazat mondanam,ahogy mindenben.

34N

2016. jún. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
18%

Valosagban: 3x csinaltam eddig (amivel nem buszkelkednek)

Azt hazudtam, hogy o az elso.

2016. júl. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Soha sem kérdezte meg...
2016. júl. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim válasza:
Nekem 6 volt ès 1-et vallottam be, és azért mert ártatlannak gondolt és nem akartam lerombolni..
2017. márc. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

5öt 15L :S

A többi 10et inkább letagadom jobb a békesség.

2017. márc. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Kettőről tud, de három az igazság.

Az a baj régóta haverok voltunk, és kb tudja kivel voltam együtt meg ilyenek. Van egy srác akit borzasztóan utál. Hát köztem meg a srác között még régen volt valami, és pont azért utálja és utálta már akkor is mert szerinte kihasznált engem meg ilyenek. Én ekkor felvilágosítottam, hogy le se feküdtünk, ami egyébként akkor igaz volt. Csak aztán később mégis mgesett egyszer és valahogy nem volt pofám eléállni amikor összejöttünk. Eldönteni se tudtam ez fontos e. Meg hát nekem pl halvány fogalmam sincs eddig kikkel, hány lánnyal volt. Nála valahogy nem egyértelmű.

Sose kérdezte amúgy. Én nem fogok beszámolni, ez feleslges konfliktust szülne.

2017. márc. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!