Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi szexpartnert vallottato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi szexpartnert vallottatok be a párotoknak?

Figyelt kérdés

Mit hisz a párotok, hogy mennyi szexpartneretek volt ő előtte? Mi a valóság? Akik nem az igazat mondták, azok miért nem?

Kort, nemet, együtt töltött időt írjatok.


2016. márc. 22. 00:22
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
80%

Ő a 35., akivel lefeküdtem. És milyen érdekes, ezt tudja ő is.

Valószínűleg ha ezen múlt volna a kapcsolat, most nem várnánk a közös gyerekünket.

27N

2016. ápr. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
74%

Ha rákérdez,én őszintén bevallanám,hogy mennyivel voltam.Ha most lenne,akkor 13-at mondanék,mert ennyi volt,amúgy meg nem dörgölném az orra alá.


22/L

2016. ápr. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
35%

Azért vannak itt számok kéremszépen...alig 20 évesen 13 meg 16...27 évesen 35 :))))

Párjaitoknak jó sok gusztusuk lehet....

2016. ápr. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
10%

#33

Hazudik az összes :) el ne hidd. Fizikai képtelenségeket állítanak.

2016. ápr. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 Titusztitusz ***** válasza:
34-es...Már csak az a kérdés akkor, hogy mi a helyzet az olyan hölgyekkel, akik 0 partnerröl írtak itt...Ők is hazudnának ezek szerint??
2016. ápr. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
6%
Ők nem.Az a természetes Én ezekkel a hatalmas számokkal vergődő személyekre gondoltam.
2016. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 Titusztitusz ***** válasza:
Hát...Amilyen nők vannak manapság sokszor, én még a "fantasztikus számokkal" előrukkoló hölgyek számait sem tartanám túlzónak...Ha valamelyik azt írná, hogy neki eddig 3458 férfi volt meg, én még azt is elhinném, gondolkodás nélkül...Mondom:Amilyen nők vannak manapság sokszor...
2016. ápr. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
91%
Nem feltétlen lehetetlen. PL adott egy nő, 19 éves korában vesztette el a szüzességét, utána a férjén kívül egy komoly kapcsolata volt, 26 évesen ismerte meg. Van közte 5 év holtidő. Nincs kapcsolat, de szexre mindenkinek igénye van. Ha csak kéthavonta szexel, ami valljuk be nem túl sűrű, akkor simán összejöhet az a szám. És még mindig egy rendes nőről beszélünk.
2016. ápr. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

#31. vagyok. Ha már itt megy a találgatás mindenkiről, meg mindenki hazudik...

A saját helyzetemet leírom, nekem egy 10 éves kapcsolatom volt, 14-től 24 éves koromig, értelemszerűen vele vesztettem el.

Utána volt egy rakat 1alkalmas, akkor halmozódott fel így ez a szám, mert a 10 év után úgy éreztem, kimaradt egy csomó minden az életemből, stb, és csináltam sok hülyeséget... Aztán ezekkel leálltam, volt egy 1 éves (táv)kapcsolatom, majd szünet, és utána a jelenlegi kapcsolatom. Nem állt érdekemben sem neki hazudni, sem egy anonim oldalon. De bármerre megyek, nyilván nincs rám írva, és nem reklámozom. Büszke nem vagyok rá, de elásni sem tervezem magam érte.

2016. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
91%
Azok a pasik akik ítélkeznek azok felett a nők felett akiknek 20-30-35 pasi volt az életében, vajon magukra is ezt mondanàk hasonló esetben?Vagy a kettős mérce azért még dívik ugye? Ki milyen alapon mer ítélkezni? Semmi jogotok sincs. Èn ezt úgy mondom, hogy 19-24 éves korom között szedtem össze az összesen 7 pasit, akik közűl a 7. a férjem, tehàt nem volt hű de sok. Mégsem ítélek el màs nőket csak mert nekik több volt. Vagy màs férfiakat akik még büszkék is rà ha megvolt nekik màsfél vàrosnyi csaj.
2016. ápr. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!