Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs barátnőm? Annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm? Annyira csúnya lennék?

Figyelt kérdés

Egyetlen egy barátnőm volt eddig de erre a kapcsolatra büszke vagyok mert elég hosszu is volt 8 hónap. De miután vége lett már fél éve azóta sehol senki.

Mi lehet a baj velem ?


2008. szept. 20. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Talán csak az a baj hogy itt kérdezősködsz szombat este, mikor csajokkal is ismerkedhetnél valahol:)
2008. szept. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy számomra az az élet hogy most menő 16 éves legyek berugok meg cigizek nemjön be.
2008. szept. 20. 23:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen meg ráérsz mindenfélére. ne sírj, érezd jól magad.
2008. szept. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy elméssz ismerkedni/bulizni nem egyenlő azzal hogy berúgsz, cigizel. Anélkül is jólérezheted magad. Márpedig ha csak otthon ülsz, nem lesz barátnőd sose.
2008. szept. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nemithon ülök szoktam menni főtérre esténként...
2008. szept. 21. 00:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért nincs, mert szerintem kihagyod a fontos dolgokat. Ha megtetszik egy lány, nézz a szemébe. Ha nem reagál, vagy nem megy oda hozzá, menj te oda. :-)
2008. szept. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
legyél humoros, művelt, udvarias, életvidám. ezeket szerintem meg lehet tanulni sé tetszik az embereknek
2008. szept. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én tényleg nem értem a fiúkat... Ha tetszik egy lány, simán odamehetsz hozzá, bepróbálkozhatsz, bármi... Legfeljebb visszautasít, amit meg kell tanulni kezelni. A lényeg, hogy ezért senki nem fog lenézni, ez tök természetes, és csak így van esélyed találni olyat, akivel lehet valami. Örülj, hogy nem lány vagy, akkor még ezt sem illene, csak nézni ki szépen a fejedből.

Ha úgy könnyebb, nyomulj a haverokkal!

2008. szept. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hali!!! Ne foglalkozz velük. Aki nyomi az nyomi:) a nőknek semmi sem jó, h*lye p*csák szinte mind. Ha bunkó vagy az a baj, ha nem vagy az az a baj. Annyit nem érdemelnek hogy az idődet rájuk szánd. Ha az egyikkel kedves vagy annak pont nem az jön be, ha bunkó vagy akkor meg az, szóval tök mindegy, akármit teszel nekik semmi nem jó. logikátlan elcsökevényesedett agyú hülye k*rva a legtöbb. Szard le őket, h*ülyékkel nem kell foglalkozni, ha nem foglalkozol vele akkor talán hátha találkozol a nagy Ő vel, aki talán normális (bár ez a nőkről nem nagyon mondható el):P Én legszívesebben bunkó lennék minddel mert megérdemlik, de sajna nem megy, pedig lehet az lenne a jó ha tahó lennél:P Ha a kedvesség nem jön be akkor legyél az ellenkezője:) bár az sem jó mert nem önmagad adod:( Szóval, szarni rájuk!!!
2009. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!