Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-Nők! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Ti összejönnétek egy pszichikailag és lelkileg gyenge férfival?

Figyelt kérdés
2016. márc. 10. 21:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Voltbarátom ilyen.

Soha többet!

2016. márc. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de nem.


22N

2016. márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. márc. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen. Ha megnyílik.
2016. márc. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. márc. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
attól is függ ez mit takar konkrétan...
2016. márc. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember küzd valamilyen pszichés, lelki problémával, csak sokan nem tudnak róla. Én a leginkább "veszélyesnek" azokat tartom, akik erősnek mutatják magukat, önmagukban nem látják meg a hibákat, és mindig másokat hibáztatnak a problémáikért. Sajnos volt dolgom bőven ilyen típusú emberekkel, úgyhogy most már messzire kerülöm őket.

Az, hogy valaki lelkileg gyenge, önmagában nem probléma. Akkor probléma, ha ebbe beletörődik és a partnerétől vár erősítést. Ez pedig hosszú távon nem működik.

Számomra a legértékesebb tulajdonság az, ha valaki képes szembenézni önmagával, a hibáival, a gyengeségeivel és igyekszik fejlődni, változni, dolgozni önmagán. Ehhez óriási bátorság, erő és tudatosság kell!


A páromnak nagyon sok lelki problémája volt, amikor összejöttünk, de akkor már egy éve járt pszichológushoz, törekedett a változásra. Láttam rajta az igyekezetet és a fejlődést, ezért mertem belevágni a kapcsolatba, mert tudtam, hogy nem tőlem függ a jólléte, hanem magától is tesz érte. Így és csak így tudom egyenrangú társnak tekinteni. Tisztelem benne az igyekezetét, a változtatási hajlandóságát, mert tudom, hogy önmagunkkal szembenézni a legnehezebb! Aki erre képes, az kivívja a megbecsülésem. És a párom ilyen. A gyengeségéből kovácsol erőt.

2016. márc. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!