Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megbántottam a barátoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbántottam a barátomat. Most nem merek a szemébe nézni se. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
a helyzet az, hogy a barátommal fél éve vagyunk együtt, a nagybátyja kinn él Németországban és szerette volna, ha kimegyek én is hozzá...viszont én most diákhitelből élek, nem lenne erre pénzem még ha a szállást nem kell fizetnem akkor se, ezen kívül pedig én még nem állok készen arra fél éves kapcsolat után, hogy a szülein kívül a távolabbi rokonait is megismerjem, egyszerűen félek ettől...ezt ma reggel volt erőm csak elmondani neki, amire teljesen jogosan kiakadt, szakítással fenyegetőzött és inkább le is mondta az egész utat..nem akartam, hogy szomorú legyen miattam, de mostmár késő és felhívni se merem most mert nagyon sajnálom az egészet
2016. márc. 7. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valami nem világos.

Most a barátod azt akarta, hogy a nagybátyjához költözz Németországba vagy együtt mentetek volna vagy mégis mi?

És egyébként is, igazad vagy. Ha nincs kedved menni akkor az a te döntésed, neki meg rád erőszakolni nincs joga az utat.

2016. márc. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak meglátogatni mentünk volna
2016. márc. 7. 10:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem jogos, hogy kiakadt, és főleg teljesen érthetetlen, miért fenyeget szakítással. Neked nincs pénzed erre az útra, ezt ő miért nem tudja felfogni? Miért neki áll feljebb?

Egyedül azt tudom elképzelni, hogy őt bántja az, hogy te nem állsz készen megismerni a rokonait, mert hiába vagytok csak fél éve együtt, ez már simán beleférne (ha mondjuk a szomszéd városba mennétek vendégségbe). Mikor mi fél éve voltunk együtt a párommal, ő elhívott az egyik távolabbi rokonának az esküvőjére, ami messze is volt, és nagyon sok rokona volt ott, akiket előtte nem is ismertem, de szívesen mentem. A barátod gondolhatja azt, hogy számodra ez a kapcsolat nem annyira komoly. Erről nem ártana beszélgetnetek.


De egyébként azt megértem teljesen, hogy fél év együttjárás után kényelmetlennek éreznéd, ha napokig laknál vendégként egy vadidegennél, hiába a párod rokona. Ez sokaknak kellemetlen lenne. Próbáld megértetni a barátoddal, hogy nem vele van bajod, nem a kapcsolatotokkal van bajod.


Egyébként ő miért nem tud elmenni nélküled? Miért kell lemondania az utat? Ezzel csak zsarolni akar téged, hiszen te sem örülnél, ha miattad maradna ki ebből, és azt hiszi, ezzel majd meggyőz. Ezen is látszik, hogy egyáltalán nem fogta fel, milyen oka van annak, hogy nem szeretnél menni.

2016. márc. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az nem jó indok, hogy nem szeretnéd még megismerni a családját.

Én is kiakadtam volna ezen fordított helyzetben...

A pénz az viszont igen.

Megmondtad neki, hogy jó menjünk, de te fizeted az egészet, mert nekem erre nincs kapacitásom sajnálom.

2016. márc. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!