Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az a "bunkó alfahím",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a "bunkó alfahím", amire a nők állítólag buknak?

Figyelt kérdés
Részletes leírást szeretnék lehetőleg.
2016. márc. 4. 18:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%

Bárki, aki:

magabiztos

kiáll magáért és a nőért

nem hagyja magát bántani

bátor

talpraesett

sok barátja van

eljár bulizni

megtalálja a nőkkel a hangot

2016. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 ~OnLány~ ***** válasza:
9. Ez ám az ütős válasz :D
2016. márc. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy tévedek, de szerintem az a helyzet, hogy minden olyan férfi, akinek csak egy hangyányi sikere van a nőknél, az egy "bunkó alfahím" azoknak a szemében, akiknek egyáltalán nincs sikerük a nőknél.
2016. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
Majd a béták megmondják neked, mert én nő vagyok, de úgy tűnik, a béta fiúk jobban tudnak mindent arról, hogy a nők mit szeretnek :D
2016. márc. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Olyan, mint az unikornis. Nem létezik.


Van itt pár válaszoló, aki kollektíven lenézi és sértegeti a női nemet. Ők azt hiszik, hogy ők a kedves jófiúk, akik elől a bunkó alfahímek elszedik a nőket. Akikről amúgy is megvan a mélyen lesújtó véleményük, szóval nem is értem, minek akarják egyáltalán felszedni őket, na de nem ez a kérdés.


A valóság az, hogy a nőknek nem kellenek a bunkó pasik. Oké, van néhány kivétel, de nekik is valójában inkább egy pszichiáter kellene, mint pasi.

2016. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!