Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kissé bepánikoltam, mással is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissé bepánikoltam, mással is előfordul?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, 2011-ben ért véget az utolsó rendes kapcsolatom. Azóta úgy voltam vele, hogy jó-jó, most szar, de majd én is leszek boldog, majd jövőre... aztán egy év múlva megint úgy gondoltam, hogy majd jövőre már biztos rendbe jön az életem.

De így belegondolva, ez már nagyon húzós. Félek, hogy egyedül maradok örökre. Nagyon kevés ismerkedési lehetőségem van, azokat persze próbálom kihasználni, de ugye leginkább csak elutasítást kapok. A kortársaim döntő részének már gyereke van, házas, akármi. Nem tudom, mit csináljak...

25/F


2016. márc. 1. 05:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne ess ketsegbe es kezdemenyezz tovabbra is. Megtalalod a parod nyugi,turelem.Nem vagy elkesve.
2016. márc. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A kortársaid döntő részének gyereke?...

Hol élsz te? Valahol afrikában? Mert magyarországon biztosan nincs így...

2016. márc. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem verseny,higgadj le.
2016. márc. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem verseny. A kortársaid nagy része lehet, hogy tíz év múlva elvált lesz. Ne másokra irigykedj, te te vagy, egyedi és ez a te életed, nem másoké. Nincs olyan elvárás, hogy x éves korig meg kell találni a "nagy Ő-t". Ismerkedj, ne pánikolj, rengeteg időd van.
2016. márc. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 4-es nagyon jól megfogalmazta. Ha mások elvárásainak akarsz megfelelni, meg a hagyományoknak sosem leszel boldog. De ha neked ez megfelel...
2016. márc. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!