Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barna szem már nem is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barna szem már nem is lehet szép?

Figyelt kérdés

2016. febr. 29. 20:59
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%

A mediterrán típus rajongójaként imádom a barna szemeket *.*

Mondjuk a zöldet sem vetem meg és voltam szerelmes nem egyszer kék szemű srácba is.

2016. febr. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyira barna, hogy majdnem fekete, de tetszik. Férfiszemben nincs preferenciám. Talán nagyon halálkék ne legyen, mert az kicsit ijesztő.


Ha megjegyzést tesznek a szememre, mindig azt mondják, hogy olyan, mint egy rajzfilmfigurának. Elvileg - csak az egyik előzőnek mondom - ha annyira sötét a szemed, hogy nem látszik a pupillád, az pont aranyos, nem pedig félelmetes. Ha valakire szerelmesen nézel, kitágul a pupillád.


Az egyetlen eset, amikor van különbség, az szerintem kicsi babáknál van. Barna szemmel még nem láttam nem cuki babát, de kék szemmel rengeteg démoni kis teremtményt láttam.

2016. márc. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%

"Ha valakire szerelmesen nézel, kitágul a pupillád. "


Ez az, hogy nálam NEM látszik hogy ki van-e tágulva :D


Jó sok cheat-re fel lehet ezt használni, de itt pont nem annyira jó.

2016. márc. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%

Mivel sötét a szemed, mindig úgy tűnik, mintha ki lenne tágulva a pupillád.

Pl. a cica a Shrek-ből? Mindenkit, aki cuki, hatalmas pupillákkal ábrázolnak.

2016. márc. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!