Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barna szem már nem is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barna szem már nem is lehet szép?

Figyelt kérdés

2016. febr. 29. 20:59
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen szemszínnel sokra nem lehet menni :(


[link]


A csajok ezt imádjá inkább: [link]

2016. febr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%

Felületes csajokkal ismerkedsz, ha ezen fenn tudnak akadni.

Szerintem tök mindegy, hogy milyen színű egy férfi, vagy nő szeme. Minden árnyalat szép lehet. A sötét szem szerintem nagyon szexi. Olyan rosszaságra csábító. A világosabb barna meg kellemesen meleg árnyalat. A kék hideg, tiszta, és lehet, hogy magát az ember is tudom ehhez kötni a személyisége alapján. A zöld szem pedig ritka (bár ezt kétlem, ugyanis a mi családunk tele van zöld szeműekkel), és ezért különleges is lehet. :)

A kék szem mellé általában a tizennégy éves kislányok szeretnének még szőke hajat, hogy a fehér lovas fazonra hajazzon az ipse. :D

Szóval, a barna szem szerintem lehet szép. :)

2016. febr. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%

#12


A sötét is? Lásd kép

2016. febr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem értettem egyik nemnél sem, hogy hogyan lehet egy szem vagy hajszín preferencia.


Na, mindegy, én nőként is azt vettem észre, hogy a férfiak odáig vannak a kék/zöld szeműekért.

2016. febr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%
#11 Szerintem a nagyon sötét, a már-már fekete szem nagyon dögös. Nem szép, inkább már szexi. Főleg, ha passzol az emberkéhez (bár nem értelmi fejlettség tekintetében :D). A hideg kék szem pedig egy kicsit rosszabb modorú srác esetében nem is olyan szép már. Akkor az valóban hideg. Nem szívesen nézek az ilyen emberek szemébe személy szerint.
2016. febr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%
Barátomnak van nagyon sötét étcsokiszínű szeme és gyönyörű szép.
2016. febr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%

Zöld szemem van, és szinte minden lánynak bejön.


Nekem a barna szemű lányok tetszenek a legjobban, eddigi összes barátnőmnek barna szeme volt.

2016. febr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

#11

Szándékosan kiválasztottad a legelőnytelenebb képet.


[link] [link]

2016. febr. 29. 21:25
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

#18


CHEATER! Ez már világos ami a képen van! Nekem sokkal sötétebb van, inkább az általam linkelt képhez állt közel, mondom, hogy szerintem bennem van betazoid vér...

2016. febr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Örülj,hogy neked még normális barna színű a szemed.

Az enyém zöldes is,barnás is,egyszóval semmilyen,unalmas színű..:/

2016. febr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!