Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan ennyire eltorzult a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ennyire eltorzult a világ? Vagy csak én látom így?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátaim egyre inkább a gépet válasszák a társaság helyett.

Ha hívnánk más barátokkal legjobb haveromat mondjuk bulizni, ő bevágja, hogy "bocsi de most nincs kedvem". (sosincs..) Utána megtudom a húgától, hogy egész este kamozott, meg msn-ezett.

Aztán sír a szája, hogy nem jön össze neki semmi, és hogy alig vannak barátai.

Épp ezért hívnám, hogy ismerkedjen.


És ez nem csak vele fordult elő.:(

Oké tudom, h. nem mindenki szeret bulizni, stb. Én sem discoba hívtam, hanem sétálni, vagy beülni valahová beszélgetni, esetleg egy kis csapat "összeül" és elvagyunk.:)


Kérdezem én: Miért ennyire fontos a net?

Miért szakadnak el a külvilágtól teljesen?

Hogy lehet ezen segíteni?(ha lehet), mert én szeretnék.


Köszi aki elolvassa, és NORMÁLISAN válaszol.:)


2010. márc. 31. 19:47
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Igen, az egy alternatíva, hogy hívjam el őket én valahová. Hívtam is, el is mentünk, de úgy vélem, egy barátság nem arról szól, hogy az egyik fél alkalmazkodik. Illetve egy idő után a másik fél észreveszi, hogy függök tőle úgymond és ki is használhatja.

És szerintem attól, mert 21 vagyok, nem kéne a gép előtt ülnöm egész nap, csak azért, mert a munkám napi 4-5 órában oda köt. A maradék 8 órát pedig eltöltöm lényegtelen dolgokkal, pl azzal, hogy a gyakorikérdéseket olvasgatom... Hidd el, én is szívesebben lennék a barátnőmmel e sor írása közben, de mivel nincs, így nem lehetek. Vagy akár a barátaimmal egy kávézóban ülve, tervezvén az esti programot.

2010. ápr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
57%
A nők a nagy semmik szép csomagolásban! Csak a bulizás, pénzköltés, szórakozás érdekli őket, mert "unatkoznak" - felszínesek, szexisták, csak a külsőt nézik! A legnagyobb hibájuk a következetlenség. Másképp viselkednek a "jó pasikkal" és teljesen leírnak, ha nem vagy az. Még barátkozni is csak olyannal akarnak, aki jól néz ki. Én persze elég bénán nézek ki, és már unom, hogy szinte le sem sz...nak. Pl. ha mondok valamit, unottan tudomásul veszik, de ha egy jó srác mondja ugyanazt, akkor wow, milyen jó fej, ezt mondta, hú, azta! Én pl. ezért lettem a számítógép és internet rabja, mert ebben a világban jól érzem magam, itt nem kell jól kinézni, jó ruhák, jó szöveg, nyaklánc, pénz, stb.. itt az lehetek, aki csak akarok, csak az ész számít, ellentétben a valós világgal, ahol az pont nem. A nők annál jobban ragadnak egy fiúra, minél bunkóbb, nagyarcúbb, idiótább. Csakhogy én nem tudok ilyen lenni, sajnálom, normális vagyok, mint a sültkrumpli. Ja, és a seggem sem jó, na, most mi lesz, ássam el magam?? -Mivel hogy gazdag sem vagyok. (egyébként undorító, hogy a nők a ronda, büdös, szőrös férfiseggekért vannak oda) A nők külsőleg nagyon tetszenek, (már amelyik nincs túlmázolva) de a lelkük egyre kevésbé. A számítógép és a net szükségszerű volt, különben mit csinálnék meló után?
2010. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Még valami: bár én nem játszom szerepjátékokkal, de a paladinos párbeszéd nagyon tetszett, ez legalább humoros volt! :D
2010. ápr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!