Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan ennyire eltorzult a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ennyire eltorzult a világ? Vagy csak én látom így?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátaim egyre inkább a gépet válasszák a társaság helyett.

Ha hívnánk más barátokkal legjobb haveromat mondjuk bulizni, ő bevágja, hogy "bocsi de most nincs kedvem". (sosincs..) Utána megtudom a húgától, hogy egész este kamozott, meg msn-ezett.

Aztán sír a szája, hogy nem jön össze neki semmi, és hogy alig vannak barátai.

Épp ezért hívnám, hogy ismerkedjen.


És ez nem csak vele fordult elő.:(

Oké tudom, h. nem mindenki szeret bulizni, stb. Én sem discoba hívtam, hanem sétálni, vagy beülni valahová beszélgetni, esetleg egy kis csapat "összeül" és elvagyunk.:)


Kérdezem én: Miért ennyire fontos a net?

Miért szakadnak el a külvilágtól teljesen?

Hogy lehet ezen segíteni?(ha lehet), mert én szeretnék.


Köszi aki elolvassa, és NORMÁLISAN válaszol.:)


2010. márc. 31. 19:47
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Van barátnőm meg barátaim meg minden, de én utálok bulizni. Haverokkal beülni valahova, és beszélni, az jó, de zenére ugribugrizni és összehányni a fél várost, az nem az én világom.
2010. ápr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Hát én is szeretem az msnt, meg a netet, de hogy egész nap előtte üljek, az nem menne. Én minden nap találkozom a barátokkal, sétálgatunk, dumálunk, hülyülünk. Nem tudnék egész nap bent kockulni... Ha nem találkozok senkivel, akkoris kimegyek sétálgatni, csavarogni... Szóval én sem értem, dehát vannak akiket teljesen magába szipkázott ez a sz.r ...:/
2010. ápr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Mert te mit csinálnál netezés helyett? Ha az lenne a mindennapi program, hogy udnorítóan fos helyekre járunk, ahol udnorítóan fos zene szól, és undorítóan nagy tömeg van, akkor én is inkább gépeznék.
2010. ápr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Off: Én elítélem az MSN-t, szerintem egy .... . Vannak alternatív beszélgetőprogramok is a neten át, pl. xFire, Skype, Steam, AOL. (Az, hogy szerintem miért .... az MSN, nem részletezném, túlságosan hosszú a lista)


On: A neten sok mindent megtalálsz, és túlságosan anonim, így gyakorilatilag azt csinálsz rajta amit akarsz, akár álnéven is. (Ez egy rossz dolog szerintem). A külvilágtól való elszakadást nem értem, legalábbis addig nem amíg az ember nem barikádozza be magát a gép elé, és kihúzza a netet. Amíg a netkábel be van dugva, egy aprócska megabit kapcsolata van a külvilággal. (Tudja tartani emberekkel a kapcsolatot neten át is).


Egyébként, maradjatok otthon aztán beszélgessetek a gép előtt. Legalább megtudod hogy kivel "kamozik" (akármi is az, eddig csak kamUzásról hallottam)

2010. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

12:40- látom Te nem fogtad fel a dolgot :(


Már említettem, hogy nem disco..szval ugrabugrálásról szó sincs. Nem piálni megyünk, hanem beülni beszélgetni, billiárdozni, ilyesmi.



(A "kamozik" az a webkamerázás..egyébként..:)


Igen. Lehet, hogy jobb lenne vele otthon maradni, és ott beszélgetni.

De én társasági ember vagyok, és szeretek társaságba lenni.

Persze nem ítélem el, hogy csak vele legyek..


Köszi az eddigi válaszokat

2010. ápr. 3. 12:56
 36/43 anonim ***** válasza:
Nekem csak ott vannak barátaim, mármint msn-en (és van is rá ok) én nagyon szeretnék kimozduli, de hát barátok hiányában ennek lőttek :/ A net lefoglal, átvészelhetem vele az unalmas napokat, nem fárasztó, nem kell megerőltetni, kiszépíteni magadat, vagymittudomén :D.
2010. ápr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Ha unatkozok én is a gép előtt ülök,de ha lenne valaki aki elhív,én szó nélkül inkább a társaságot választanám:)
2010. ápr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Hogy miért van inkább a gép előtt?

Most nézd meg, szerinted az emberek nagy része ide miért írogat? Azért, mert itt fel tud venni egy álcát, a csajozóét, aki mindenkit megdugott már, pedig még szűz, a pasizóét, aki állítása szerint több f@szt fogott, mint kilincset, közben meg 100 kilós és punnyad a gép előtt majszolva egy zacskó chipset, és a genetikát szidva azért, ahogy kinéz, a bölcsét, aki mindenre tudja a választ szerinte, pedig- tisztelet a kivételnek- mind magányosak, akár csak én. Ha nem lennének magányosak, akkor nem lenne arra idejük, hogy teljesen értelmetlenül írogassanak ide anonim módon, ami kb senkit sem érdekel, ha mások el is olvassák, 1 perc múlva már nem is emlékeznek rá, mint ahogy lesz az én kommentemmel is. De őket(engem) jó érzéssel tölt el, hogy valaki más lehetek valaki jobb, noha ebben a kommentemben tényleg saját magam fogom adni. 2 barátom van összesen, az összes többi haverom azóta van velem, hogy van pénzem(és ezt most nem azért írom, mert álcát akarok felvenni, valóban ez az igazság). Szól telefonon, hogy "Bandi, esik az eső, gyere már értem légyszíves, vigyél be munkahelyre kocsival", akkor én elmegyek érte és elviszem. De amikor múltkor a lányának a farsangi ünnepségére én vittem el, ahová 100 ft volt a belépő, előtte azt mondta közös barátunknak, hogy, fizeti, de aztán a bejáratnál 1 percet néma csöndben állva rájöttem, hogy még erre a gesztusra sem képes, így elővettem a tárcám, és mindkettőnknek én fizettem ki... Nyilván 100ft-ba nem fogok tönkre menni, nevetséges összeg, de a gesztus számít itt, vagyis annak hiánya. Ha találkozunk szombaton egy szórakozóhelyen, nincs benne annyi becsület, hogy "na gyere Bandikám, igyunk meg valamit!". Az sem érdekelne, hogyha egy pohár szódára hívna meg, mert tudom, hogy nem olyan gazdag, de azért nem is csóró, de azt értékelném, hogy valamit viszonozni akar a szívességekből és gesztusokból, amit tettem neki. És ez csak egy a sok közül. A másik történet csak így a közelmúltból az, hogy megkért 2 ismerős lány, hogy vigyem át őket Nyíregyházáról Debrecenbe bulizni. Átvittem őket, jól elvoltunk, rá 2 napra találkozván az utcán az egyik hölgyeménnyel arra sem méltatott, hogy visszaköszönjön, inkább elfordította a fejét a köszönésemre... Jó, nyilván 3an álltuk az útiköltséget, de akkor is, ha busszal kellett volna menniük, kb dupla ennyit fizethettek volna. Vagy a másik, aki a jóindulatomra apellálva kölcsön kér tőlem mindig, más-más indokokkal, aztán mindig megesik rajta a szívem, adok neki, majd arra sem képes, hogy átjöjjön akkor, amikorra megígéri, vagy legalább felhívjon valami kamu szöveggel. Majd kitalál valami kamu sztorit, amin persze magamban röhögök.

A másik dolog pedig, hogy soha senki nem hív bulizni, vagy azt, hogy üljünk be valahova 1 barátom kivételével. Számítógépes munkát végzek, így msn-n és skypon fentvagyok a nap 24 órájából kb 12-ben, és 2 hete volt az, hogy az 52 MSN partnerem közül 1 is rám írt volna.(Skype az más tészta, mert ott vannak a munka-kapcsolatok) Pedig tényleg nem vagyok egy visszataszító figura, nyilván nem vagyok egy James Bond vágású, de egy teljesen átlagos figura vagyok, aki nagyon ad magára, próbálja magából a maximumot kihozni. De a párkapcsolatok eddig elkerültek, 3x voltam szerelmes, abból 1-ikkel semmi nem volt, 2 évig voltam "beteg" miatta, a másikkal 3 hetet voltam együtt, majd szakított velem, fél évig bele voltam betegedve, a harmadikkal sem volt semmi, nagyon kiábrándultam belőle, így ebbe szerencsére nem betegedtem bele. Na én eddig ezt kaptam az élettől, és sorolhatnám tovább, a komolyabb traumákat inkább kihagynám most. Már azon gondolkozom, hogy elmegyek egy qrvához, annyira régen nem értem nőhöz!


Ellenben mit kaptam a számítógép és a játékok világától?

1. nagyon sok ember fordul hozzám bizalommal Skypon, mivel a munkámat igen csak tisztelik, felnéznek rám, megdicsérnek, amit nem tesz még a saját apám sem, pedig tudja, hogy mit értem el ennyi idősen.

2. ha chilloutolok, csak bekapcsolom az XBOX360-am és beteszek egy játékot, ahol én lehetek a hős, aki egy kigyúrt állat,és jóképű, mondjuk Marcus Fenix, akit mindenki szeret, tisztel, akárhol látják, mindenhol ismerik és spannolnak vele, az életüket adnák érte és feltétel nélkül engedelmeskednek a parancsaidnak. Vagy berakom a Halo 3-at, ahol én vagyok Master Chief, gondolom a név mindenkinek elárul mindent(Master), ráadásul egy bolygó sorsa függ tőlem. Esetleg a régi nagy kedvencemet, a KOTOR 2-t, ahol én vagyok a kiválasztott, akivel ha a legjobbat teszem, tisztelik a társai, akár meg is halnak érte, tisztelettel beszélnek, ajándékokat adnak neki. Vagy a Budokai 3-at rakom be a PS2-be mondjuk, ahol én lehetek a nagy Sayajin, Goku(vagy Gohan stb), akire ugyancsak minden társa felnéz. Nyilván ez csak önámítás,és nyilván tudom, hogy én nem vagyok egyik személy sem, mivel azok nem is léteznek, de pl amikor egy játékba azt mondják nekem, hogy "thank you my friend", vagy "Welcome back my brother, that's my special gift for you", és odaadja nekem az utolsó falat kajáját, olyankor komolyan könnybe lábad a szemem, és egy percre átélem, milyen is lehet a középpontban lenni egy olyan emberként, akit mindenki szeret és tisztel, rajongással fogad.

Szerintem a hozzászólásom választ ad a kérdésedre,kedves kérdező, számomra eddig miért nyújtott többet a virtuális világ.

2010. ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
És bocs a hosszúságért, jól esett mindezt kiírnom.
2010. ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:

Semmi gond..Kedves utolsó.

Igen, megértem a helyzeted abszolút.

Te gondolom 20on felül vagy, dolgozol.

Az én baráti társaságom többnyire 16-20 évesekből áll, akiknek annak kellene lennie a fő dolognak, hogy kikapcsolódjon, "bulizni járjon", és ne a gép előtt üljön.

Erre egyik másik kérdés az, hogy miért nem tud bepasizni, becsajozni néhány ember. Azért, mert a virtuális, anonim világ a fő, és a mindennapokat kitöltő.


Akik pedig azt válaszolták, hogy "nem hívnak el sehova", akkor hívd el Te őket!:)


Köszönöm a válaszokat!

Köszönöm a kommented.

2010. ápr. 3. 13:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!