Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most, hogy nincs barátnőm azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most, hogy nincs barátnőm azt veszem észre hogy nem üres a pénztárcám, amikor pedig volt mindig olyan üresnek tűnt. De vajon miért?

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 15:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert

amikor barátnőd volt, akkor kiadásaid voltak irányába: pizzéria, kávézó, utazási költség, programokra belépő, ajándékok, szál virág, mikuláscsomag...


amióta nincs, World Of Warcraftozol, van egy 80-as prot warid, és nem jársz el sehová XD

2016. febr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Akkor se kellett volna, hogy üresnek tűnjön, a te felelősséged, hogy mire költesz, a te akaratod szerint.


Gondolom az akkori barátnőd nem állt fölötted egy pisztollyal, hogy akkor mindenre költsd el a pénzedet.

2016. febr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Most dunctolom a moneyt a következőnek:)
2016. febr. 24. 15:34
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

Mert egy kapcsolat pénzbe kerül. ÉS tévedés ne essék... nem a nők kerülnek pénzbe, hanem a kapcsolat!

Mi pont ugyanúgy költünk a férfiakra, mint ők ránk.

Nyilván nem akarunk 4 fal között ülni folyamatosan, ezért elmegyünk kirándulni, kulturális programokra látogatunk, néha egy-egy éttermi vacsi, szülinapi, névnap, karácsony, évforduló, egyéb alkalom. Ez mind pénzbe kerül. Mindkét félnek.


Szóval miért van ez?! Mert egy kapcsolat pénzbe kerül!

2016. febr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De a férfinak kerül pénzbe nem a nőnek én ezt tapasztalom a nők nem költenek sokat a barátjukba leszaladnak a sarki közértbe vesznek hip hop valamit és kész:)
2016. febr. 24. 15:38
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

leszaladnak a sarki közértbe... mert a tied biztos csak odáig jutott :D


amiket anno barátnőmtől kaptam:

kulcstartó

axe dezodor

mikuláscsomag

sütemény

PARFÜM

tábla csokoládé

plüssállat :D (nem röhögni! :D)

2016. febr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Eszem ágába sincs de biztos közel lakott egy Tom Markethez:D
2016. febr. 24. 15:51
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyedülállóként nem jársz sehová, kapcsolatban meg ész nélkül költekezel, gavallérkodsz, akkor ez az ábra, ne csodálkozz.

Ha elköltözöl a szüleidtől, összeköltözöl egy lánnyal, közös életet kezdtek, na, akkor lesz csak még üres a tárcád. De a barátnődnek is, ugyanúgy.

2016. febr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Külön kassza lesz,én majd rakok el egy kis tartalékot magamnak ,keresek valami szántóföldet veszek egy széfet amit elások,és ott gyűjtögetek egy kis aprót:D
2016. febr. 24. 15:58
 10/21 anonim ***** válasza:
97%

Persze, csak a férfiak költenek a nőkre.. A nagy lófszt.

Hogy a párom eddig ajándékba miket kapott?!

10ezres pulcsikat, 7-8ezres ingeket, 10ezres whiskyt, 10ezres bőr pénztárcát, stb.. Jah, tényleg nem költök rá semmit.

Emellett ha mozizunk, akkor a jegyet ő fizeti, a kaját én. Színházba hol ő veszi jegyet, hol én. Most legutóbb én vettem kettőnknek 15ezerért. Ezt csak úgy, nincs semmi alkalom.

A nyaralásokat, kirándulásokat felesben fizetjük. Az éttermi vacsikat pedig hol ő fizeti, hol én. Szintén fele-fele arányban..


Csak az idióták hiszik, hogy a nő milyen qrva sokba kerül.. Elárulom, párkapcsolati igényektől függően nekünk is pont annyiba kerültök, mint mi nektek.

2016. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!