Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
26 éves lány vagyok. Volt már barátom, de még soha nem feküdtem le senkivel, még szűz vagyok. Ezért nem merek lefeküdni senkivel, félek hogy mit szólna hozzá az illető, mivel már a legtöbb lány tizenéves korában elveszíti. Volt olyan barátom, akinél addig húztam az időt, ameddig lelépett, persze érthető, de ezért nem merek senkihez közelebb kerülni, mert félek hogy elveszítem, otthagy.
2016. febr. 22. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Feküdj le velem! Még az én lelkem is hó tiszta.


24f

2016. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Micsoda???

Oke - 26 eveseb szuz vagy, ebben nincs kivetnivalo, de emiatt nehogy mar hatranyban erezd magad.

2016. febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Krekonex most épp hol laksz és hány éves vagy? :)
2016. febr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy az idő nem visszafelé telik. Fiatalabb nem leszel szóval nem értem minek húzod az időt.

Ha jól tudom, senki nem halt még bele a szüzességének elvesztésébe és állítólag egész kellemes, különben nem csinálnák a lányok utána elég gyakran...

2016. febr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Tény, hogy elég ritka "eset" vagy, de nem kell félned.

Ha jòl megnézzük, gyàrtottàl magadnak egy ördögi kört: nem feküdtél le senkivel, mert féltél valamitől, most meg attòl félsz, hogy emiatt elhagynak.

Figyelj, ha szerelmes leszel, viszontszeretnek, akkor engedd el magad, add àt magad az érzèsnek. Emiatt nem fognak elhagyni.

2016. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, csak az a baj, hogy nem mindig tudom eldönteni, hogy ha valaki közeledik, és velem akar lenni, komolyan gondolja-e vagy csak azt akarja. Sajnos sok tapasztalatom van a csak azt akarja dologban..ezért se merek lefeküdni senkivel. Hát még olyan emberrel, aki nem igazán gondolja komolyan.
2016. febr. 23. 18:11
 7/7 anonim ***** válasza:

3:

30/F vagyok es hetero.

MAS:

Mondja el valaki - miert kellene hatranykent valakinek megelnie, ha 26 eves no letere, meg nem fekudt le senkivel. Ez nem gaz, az egyen dontese, kit - mikor engedi be az imtim szferejaba.

2016. febr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!